2 قتل در پرونده سارقان مخوفچهار عضو یک باند مخوف سرقت مسلحانه بعد از دستگیری به دو فقره قتل در جریان دزدی‌های خود اعتراف کردند.

بهمن سال گذشته در پی وقوع سریالی چند فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت در مناطق مرزی شهرستان سراوان و قتل دو نفر از مالکان موتورسیکلت‌ها موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به‌ صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. پس از چند ماه تحقیق و تلاش شبانه‌روزی، در نهایت کارآگاهان پلیس آگاهی سراوان موفق شدند پاتوق و محل حضور عاملان این سرقت‌ها را در یکی از مناطق بخش جالق آن شهرستان شناسایی کنند.

 

با شناسایی محل پاتوق این باند مخوف تیمی متشکل از مأموران پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی به محل مد‌نظر اعزام شدند و در دو عملیات ضربتی و جداگانه سه سارق مسلح عضو این باند را به همراه یک نفر مالخر موتورسیکلت‌های مسروقه آنها دستگیر کردند.

 

سارقان دستگیر‌شده در اعترافات خود عنوان کردند با هدف سرقت وجوه نقد و موتورسیکلت قاچاقچیان سوخت در مسیر تردد آنها در بخش جالق کمین کرده و در فرصتی مناسب سد راه آنها شده و با تهدید سلاح گرم موتورسیکلت و اموال همراه آنها را سرقت می‌کردند و در صورت مقاومت، آنها را به قتل می‌رساندند.

 

سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی استان سیستان‌و‌بلوچستان در این زمینه خاطرنشان کرد: متهمان دستگیرشده در تحقیقات تخصصی پلیس ضمن اقرار به دو فقره قتل در جریان سرقت‌های خود به چندین فقره سرقت مسلحانه دیگر در مناطق مرزی شهرستان اقرار کردند.

 

 شرق

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------