آخرین اخبار بین الملل

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

دیدار سران ترکیه، آذربایجان و ارمنستان برای اولین‌بار/ ارایه طرح پیشنهادی صلح به ایروان و باکو

نخست وزیر ارمنستان و رؤسای جمهور ترکیه و آذربایجان در حاشیه نشست سیاسی اتحادیه اروپا در پراگ دیدار و گفت‌وگو کردند. به گزارش تسنیم، عصر…

درخواست ترامپ از FBI برای بازگرداندن اسنادترامپ،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
دونالد ترامپ از پلیس فدرال آمریکا خواسته اسناد توقیف شده را به اقامتگاه خود بازگرداند.

به گزارش فارس، دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا از وزارت دادگستری کشورش خواست برخی از اسناد توقیف شده در روز دوشنبه گذشته در حمله ماموران اف.بی.آی به اقامتگاه مشهور به مارئه لاگو را به او را بازگرداند.

 

این رئیس جمهور سابق آمریکا در پستی در شبکه اجتماعی «تروث سوشال» به یک گزارش شبکه فاکس نیوز در روز شنبه واکنش نشان داد. فاکس نیوز گزارش داد، اف.بی.آی بعد از این حمله، به تیم وابسته به ترامپ اخطار داده که برخی از اسناد توقیف شده تحت قانون محرمانگی در رابطه وکیل و موکل محافظت شده هستند.

 

وزارت دادگستری آمریکا هنوز این گزارش را به صورت علنی تایید نکرده است و به جز بیانیه کوتاهی که چند روز قبل از سوی مریک گارلند دادستان کل آمریکا به مطبوعات ارائه شد، اظهار نظر دیگری درباره تحقیقات مرتبط با این اسنادد مطرح نکرده است.

 

ترامپ در پستش در تروث سوشال که امروز یکشنبه منتشر کرد نوشت:« اوه چه عالی! حالا مشخص شده که اف.بی.آی در حمله مشهورش، چند جعبه اسناد مشمول محرمانگی رابطه وکیل-موکل و اسناد مشمول مزیت قوه مجریه را با خود برده است در صورتی که آنها نباید عمدا آنها برده باشند. من به موجب این نسخه از حقیقت، محترمانه درخواست می کنم این اسناد فورا به مکانی که آنها را در آن توقیف کرده اند برگردانند. متشکرم!»

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------