اف‌بی‌آی (FBI) گذرنامه‌های ترامپ را بازگرداندترامپ،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
شبکه خبری فاکس نیوز وابسته به جمهوریخواهان در آمریکا اعلام کرد که پلیس فدرال (اف بی آی) سه گذرنامه توقیف شده دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا را به او بازگرداند.

به گزارش ایرنا، شبکه خبری فاکس نیوز آمریکا روز سه شنبه به وقت محلی گفت که به گفته یکی از مقامات اف‌بی‌آی سه گذرنامه ترامپ که در یورش به اقامتگاه خصوصی اش توقیف بود، بازگردانده شد.

 

 فاکس نیوز به نقل از منابع آگاه اعلام کرد که اعتبار دو گذرنامه ترامپ پایان یافته است.

 

یکی از مقامات اف‌بی‌آی  توضیح داد اف ‌بی ‌آی در اجرای حکم تفتیش، طبق دستور دادگاهها، مراحل تفتیش و توقیف را دنبال می‌کند و سپس اقلامی را که نیازی به نگهداری برای اجرای قانون ندارد، بازمی‌گرداند.

 

 دونالد ترامپ در شبکه اجتماعی به تروث نوشت که در یورش اف ‌بی‌آی به (اقامتگاه ) مارئه لاگو، آنها سه گذرنامه مرا که یکی از آنها اعتبارش پایان یافته بود، به همراه سایر وسایل به سرقت بردند.

 

ترامپ افزود: این حمله به یک مخالف سیاسی در سطحی است که نظیر آن قبلاً در کشور ما دیده نشده است. آمریکا به یک کشور جهان سوم تبدیل شده است.

 

بر اساس گزارش رسانه های آمریکایی، مشخص نیست که چرا ف‌بی‌آی گذرنامه های ترامپ را ضبط کرده یا چرا رئیس جمهوری سابق آمریکا سه گذرنامه در اختیار دارد.

 

ترامپ اعلام کرده  است که یکی از این گذرنامه ها منقضی شده است. احتمالا او دارای یک گذرنامه عادی و یک گذرنامه مخصوص رئیس جمهوری آمریکا است.

 

رئیس جمهوری سابق آمریکا همزمان با طرح اتهامات علیه خودش هشدار داد که اگر وضعیت آرام نشود، "اتفاقات وحشتناکی" در آمریکا رخ خواهد داد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------