آخرین اخبار بین الملل

جو بایدن،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل

بایدن: تلاش‌ها برای تعطیلی دولت آمریکا قابل قبول نیست

رئیس جمهور آمریکا تلاش برخی اعضای کنگره برای تعطیلی دولت را غیرقابل قبول خواند. به گزارش ایسنا به نقل از روسیا الیوم، جو بایدن، رئیس جمهور…

بایدن: غرب تمام تلاش خود را برای آماده کردن اوکراین جهت انجام ضد حمله کرده استبایدن و سوناک،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
بایدن در یک کنفرانس مطبوعاتی با ریشی سوناک گفت که کشورهای غربی تمام تلاش خود را برای آماده کردن اوکراین به منظور انجام ضد حمله علیه روسیه انجام داده‌اند، به همین دلیل واشنگتن درباره این اقدام خوشبین است.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری تاس، جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در این نشست خبری با ریشی سوناک، نخست وزیر انگلیس گفت: اجازه دهید با پاسخ دادن به این سوال شروع کنم. اول از همه، اوکراینی‌ها باید در مورد عملیات نظامی صحبت کنند. من از اینجا این کار را انجام نخواهم داد. ما هر کاری که می‌توانستیم به صورت جمعی، به صورت فردی در ایالات متحده، انجام داده‌ایم تا آنها را برای این ضد حمله علیه روسیه آماده کنیم.

 

رئیس جمهوری ایالات متحده همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری که آیا کمک نظامی به کی‌یف با توجه به ضد حمله آغاز شده توسط اوکراین ادامه خواهد یافت، گفت: حمایت ادامه خواهد یافت.

 

بایدن همچنین افزود: در ارتباط با وضعیت موجود در اوکراین باید گفت که ما در گفت‌وگوها با اوکراین‌ها خوشبین هستیم.

 

وی همچنین با تاکید بر اینکه آمریکا و متحدانش مایل به تامین کمک برای کی‌یف در تضمین امنیتی طولانی مدت هستند، ادامه داد: ما در حال پیشبرد این هدف با ارائه حمایت‌های مورد نیاز اوکراین در میدان نبرد و کمک به آنها برای تقویت ارتش این کشور در طولانی مدت هستیم.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------