ترامپ: من از جنگ جهانی سوم جلوگیری خواهم کردترامپ،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
رئیس جمهور سابق آمریکا هشدار داد، ایالت متحده دارد به جهنم تبدیل می‌شود و به همین خاطر است که انتخابات ۲۰۲۴ از هر انتخابات دیگری مهم‌تر است.

به گزارش ایسنا به نقل از دیلی میل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در مصاحبه‌ای با شبکه «سیریوس اکس‌ام» گفت: برای اینکه با پیروزی در انتخابات ۲۰۲۴ «آمریکا را دوباره باعظمت کنیم»، ارزش دارد که با احتمال حبس مواجه شوم.

 

ترامپ ۷۷ ساله گفت: این پرونده‌ها و محکومیت‌ها و احتمال حبس اصلا برایم مهم نیست چرا که من برای آمریکا و برای مردم مبارزه می‌کنم.

 

وی اشاره کرد که نتیجه نظرسنجی‌ها پیشتازی وی را نشان می‌دهند و همین امر حاکی از آن است که مردم از جعلی بودن برخی خبرها آگاهند.

 

ترامپ در ادامه گفت: برای اینکه آمریکا را دوباره باعظمت کنیم، ارزش دارد که با محکومیت یا حبس مواجه شوم. باید هشدار دهم که آمریکا دارد به جهنم تبدیل می‌شود. کشور ما رو به افول است. به اعتقاد من، انتخابات ۲۰۲۴ آخرین فرصت ماست و به همین خاطر است که این انتخابات از هر انتخاباتی که قبلا داشتیم، مهم‌تر است.

 

وی در بخش دیگری از سخنانش، جو بایدن، رئیس جمهور کنونی آمریکا را هدف گرفت و گفت: بایدن را به تازگی دیدم. او حتی نمی‌توانست دو جمله پشت هم بگوید. اصلا مساله سن نیست، بلکه موضوع شایستگی است. بایدن حتی نمی‌تواند درست راه برود. به نظر من مردم یک رئیس جمهور باهوش می‌خواهند.

 

رییس جمهور پیشین آمریکا در پایان گفت: من از شروع جنگ جهانی سوم جلوگیری خواهم کرد. من نامزد صلح هستم و صلح‌جو خواهم بود و همانطور که کتاب مقدس انجیل می‌گوید: «خوشا به حال صلح‌کنندگان».

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------