آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,پامپئو

مقام عراقی: پامپئو به صالح هشدار نهایی را داده است

یک منبع عراقی اعلام کرد، وزارت خارجه آمریکا به رئیس جمهوری عراق نسبت به تداوم تعطیلی سفارت ایالات متحده در بغداد آخرین اخطار را داده است.…


حشد شعبی: داعش برای حمله به حجاج عراقی نقشه کشیده استاخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

نیروهای الحشد الشعبی اعلام کردند که گروه تروریستی داعش برای حمله به کاروان‌های حجاج عراقی بیت الله الحرام نقشه کشیده است.

به گزارش تسنیم به نقل از شبکه تلویزیونی السومریه، سرهنگ بازنشسته عبدالاله محمد سخنگوی نظامی لشکر رزمی العباس (ع) در بیانیه ای از نقشه گروه تروریستی داعش برای حمله به کاروان های زمینی حجاج عراقی خبر داد.

 

وی گفت: در پی برنامه بقایای گروه تروریستی داعش برای حمله به کاروان حجاج در مسیر عزیمت به گذرگاه مرزی عرعر برای رفتن به عربستان، نیروهای ذخیره لشکر العباس (ع) فراخوانده شده و به 100 کیلومتری خارج بخش النخیب برای تامین امنیت مسیر این گذرگاه اعزام شده اند.

 

سرهنگ عبدالاله محمد گفت: لشکر العباس (ع) تامین امنیت بیش از 200 کیلومتر مربع را زیر نظر فرماندهی عملیات فرات میانه و الانبار برعهده دارد و نیروهای زرهی زیاد را همراه با نیروهای نخبه و گردان ماموریت های ویژه مستقر کرده است.

 

وی تاکید کرد: نیروهای لشکر در آمادگی کامل برای مقابله با هرگونه وضعیتی هستند که امنیت و سلامت حجاج را تهدید کند.

 

کاروان های حجاج عراقی به عزیمت زمینی به عربستان از طریق منطقه النخیب به سمت گذرگاه مرزی عرعر ادامه می دهند و مسیر جاده و کاروان ها با حضور نیروهای گستره پیش و ارتش و الحشد الشعبی تامین شده است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------