مریم نواز هم با قید وثیقه آزاد خواهد شداخبار,اخبار بین الملل,مریم نواز
دادگاه عالی پاکستان آزادی مشروط دختر نواز شریف را برای مراقبت از وی پذیرفته و به وکلای او دستور تامین وثیقه را صادر کرد.

به گزارش تسنیم به نقل از جیو تی وی، «مریم نواز» دختر نواز شریف که به جرم فساد مالی در زندان به سر می برد با دستور دادگاه عالی پاکستان آغاز خواهد شد.

 

گزارش ها حاکی است دادگاه با قبول دلایل وکیل حزب نواز تصریح کرد: نواز شریف در طول دوره درمان خود نیاز به همراهی یکی از اعضای خانواده‌اش دارد و به دلیل مرگ همسر بهترین همراه او مریم نواز خواهد بود.

 

بر همین اساس وکیل مریم نواز موظف به تامین وثیقه به مبلغ 70 میلیون روپیه و تحویل گذرنامه مریم نواز به دستگاه قضایی شده است.

 

«شهباز شریف» رئیس حزب نواز با اعلام خرسندی از این خبر تصریح کرد: این اتفاق بهترین کاری بود که می شد برای سلامتی نواز شریف رخ دهد.

 

وی تصریح کرد: نواز شریف شرایط مطلوبی ندارد و طرفداران حزب نواز به جای برگزاری جشن برای سلامتی نواز شریف دعا کنند.

 

این در حالی است که سازمان بازرسی پاکستان به شدت مخالف آزادی مریم نواز است ولی دادگاه عالی این کشور در تصمیم انسان دوستانه دستور رهایی او را صادر کرده است.

 

گفتنی است که حسن نواز و حسین نواز پسران نخست وزیر سابق پاکستان که به فساد اقتصادی متهم هستند برای فرار از زندان به انگلیس پناه برده اند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------