X

آخرین اخبار بین الملل


ناوالنی,اخبار بین الملل,خبرهای بین الملل

آمریکا ۷ مقام برجسته روسیه را به دلیل پرونده ناوالنی تحریم کرد

خبرگزاری فرانسه به نقل از مسؤولان گزارش داد، سازمان اطلاعات آمریکا به این نتیجه رسیده است که دولت روسیه پشت مسمومیت الکسی ناوالنی بوده است.…

رأی‌گیری دور دوم انتخابات سنای آمریکا آغاز شد/ ترامپ: اگر دموکرات‌ها در سنا پیروز شوند، کشور تحت کنترل کمونیست‌ها در می‌آیداخبار,اخبار بین الملل,انتخابات سنای آمریکا
منابع خبری از آغاز رأی‌گیری دور دوم انتخابات مجلس سنای آمریکا در شهر «آتلانتا» واقع در ایالت جورجیا خبر‌ داده‌اند.

به گزارش فارس به نقل از اسپوتنیک، رأی‌گیری دور دوم انتخابات مجلس سنای آمریکا در شهر «آتلانتا» واقع در ایالت جورجیا آغاز شد.

 

دور اول انتخابات مجلس سنا در ایالت جورجیا در ماه نوامبر بر‌گزار شد، اما هیچ یک از نامزد‌ها نتوانستند اکثریت کرسی‌ها را کسب کنند که این مسئله انتخابات را به دور دوم کشاند.

 

اکنون رقابت میان دو سناتور جمهوریخواه و دو سناتور دموکرات است.

 

نتیجه این انتخابات تعیین خواهد کرد کدام حزب کنترل سنا یا به عبارت دیگر اکثریت کرسی‌های مجلس سنا را در اختیار می‌گیرد.

 

***

 

ترامپ: اگر دموکرات‌ها در سنا پیروز شوند، کشور تحت کنترل کمونیست‌ها در می‌آید

ایسنا نوشت: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا پیش از دور دوم انتخابات سنا در ششم ژانویه در جورجیا سخنرانی کرد و گفت: پیروزی دموکرات‌ها در سنا به معنای این است که مردم جورجیا تحت کنترل سوسیالیست‌ها، کمونیست‌ها و مارکسیست‌ها قرار می‌گیرندو این چیزی است که دارد اتفاق می‌افتد.

 

وی با اشاره به رسانه‌ها گفت: رسانه‌های زیادی داریم اما می‌دانید که آنها ساکت نشسته‌اند آنها موضوع جدیدی دارند آنها عادت دارند با من بجنگند.

 

رئیس جمهوری آمریکا همچنین گفت: آنها حالا نمی‌خواهند درباره این مساله حرف بزنند مگر آنکه بتوانند چیز بدی درباره شما بگویند. رسانه‌های اخبار جعلی، آنها ساکت هستند. آنها درباره این مساله حرف نمی‌زنند و این آغاز کمونیسم است.

 

ترامپ همچنین گفت: دلیل اینکه آنها درباره این مساله حرفی به زبان نمی‌آورند، این است که آنها از کشور ما متنفرند و به ارزش‌های جورجیا اهمیتی نمی‌دهند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------