آخرین اخبار بین الملل


حمله به مرکز جاسوسی موساد در شمال عراق،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل

حمله به مرکز اطلاعاتی موساد در شمال عراق/ کشته و زخمی شدن شماری از نیروهای اسرائیلی

منابع خبری از حمله به مرکز جاسوسی رژیم صهیونیستی در شمال عراق خبر دادند. به گزارش مهر به نقل از العالم، منابع خبری از حمله به مرکز جاسوسی…

وزیر دفاع آمریکا: در حال ارزیابی حملات راکتی به عین الاسد هستیموزیر دفاع آمریکا,اخبار بین الملل,خبرهای بین الملل
وزیر دفاع آمریکا در گفت وگو با یک شبکه خبری آمریکایی گفت، ما می خواهیم در هر موضوعی از مسیر دیپلماسی به پیش برویم، اما اگر بازدارندگی به شکست منجر شود ،باید مبارزه کرد.

به گزارش فارس، «لوید آستین» وزیر دفاع آمریکا در گفت وگو با شبکه خبری «ای بی سی نیوز» که عصر یکشنبه به وقت تهران منتشر شد گفت، آمریکا در حال ارزیابی حملات راکتی به نیروهای آمریکایی مستقر در پایگاه «عین الاسد» در عراق است و آمریکا زمان و مکان مناسب پاسخگویی را خود تصمیم می گیرد.

 

وی در ادامه گفت: «ما می خواهیم  در هر موضوعی  از مسیر دیپلماسی به پیش برویم. اما اگر بازدارندگی به شکست منجر شود ، باید مبارزه کنید. شما برای پیروزی می جنگید.»

 

وزیر دفاع آمریکا در این گفت و گو با اشاره به ایران  و ادعای حمایت ایران از برخی گروه های نظامی در منطقه گفت، ایران کاملا قادر به ارزیابی و نتیجه گیری درباره منظور حملات هوایی آمریکاست. 

 

آستین گفت: «آنچه آن ها (ایرانی ها) باید دوباره از این مسئله دریافت کنند این است که ما از نیروهای خود دفاع خواهیم کرد. پاسخ ما قابل تامل خواهد بود. امیدواریم که آنها اقدام های صحیح را انتخاب کنند.»

 

وزیر دفاع آمریکا همچنین در باره روابط آتی واشنگتن با عربستان گفت: «رئیس جمهور ما کاملا به وضوح مشخص کرده  که ما رابطه متفاوتی با سعودی ها در پیش رو خواهیم داشت. این به این معنی نیست که رابطه خوبی نخواهد بود. من کاملاً انتظار دارم که این یک رابطه خوب باشد، اما کمی متفاوت خواهد بود.»

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    
    وب گردی