آخرین اخبار بین الملل


وزارت خزانه‌داری آمریکا،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل

خزانه‌داری آمریکا تحریم‌هایی را علیه حزب‌الله لبنان اعمال کرد

وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که تحریم‌هایی را علیه حزب‌الله لبنان اعمال کرده است. به گزارش مهر، وزارت خزانه‌داری آمریکا امروز جمعه…

کیم جونگ اون: کره شمالی هم برای گفتگو و هم برای رویارویی با آمریکا آماده استکیم جونگ اون،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
رهبر کره شمالی در نشست کمیته مرکزی حزب حاکم این کشور بر لزوم آمادگی پیونگ یانگ «هم برای گفتگو و هم برای رویارویی» با ایالات متحده تأکید کرد.

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی در نشست کمیته مرکزی «حزب کارگران کره» که با حضور تمام اعضای این کمیته برگزار شد، اظهار داشت که این کشور باید «هم برای گفتگو و هم برای رویارویی» با ایالات متحده در دوران ریاست جمهوری «جو بایدن» آماده شود.

 

خبرگزاری مرکزی کره (KCNA) روز پنج شنبه با اعلام این خبر گزارش داد که کیم جونگ اون در صحبتهای خود تأکید کرد که آمادگی جهت رویارویی «برای حراست از شأن و منزلت کشور» و تضمین یک «فضای صلح آمیز» بسیار مهم است.

 

بنا بر این گزارش، در این نشست رهبر کره شمالی با ترسیم خطوط کلی استراتژی روابط با واشنگتن، به ذکر «گرایش سیاست گذاری در دولت جدید ایالات متحده» پرداخت.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------