آخرین اخبار بین الملل


وزارت خزانه‌داری آمریکا،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل

خزانه‌داری آمریکا تحریم‌هایی را علیه حزب‌الله لبنان اعمال کرد

وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که تحریم‌هایی را علیه حزب‌الله لبنان اعمال کرده است. به گزارش مهر، وزارت خزانه‌داری آمریکا امروز جمعه…

بنت در پیامی به حماس: صبر ما در حال لبریز شدن استنفتالی بنت،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در اولین سخنرانی رسمی خود متعهد شد که نهایت تلاش خود را برای بازگرداندن اسیران و مفقودان این رژیم که نزد حماس هستند، به کار ببندد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، نفتالی بنت، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در مراسم سالگرد کشته‌های عملیات "صخره سخت" با حضور روون ریولین رئیس این رژیم و بنی گانتس، وزیر جنگ و بنیامین نتانیاهو، رهبر اپوزیسیون اظهار کرد: دشمنان به انکار وجود ما به عنوان "کشور یهود در اسرائیل" ادامه می‌دهند و خشونت سرنوشتی نیست که ما باید با آن سازش کنیم.

 

او تاکید کرد: در غزه ناگزیر خواهند شد به طرح‌های عملیاتی دیگر عادت کنند صبر ما در حال لبریز شدن است.

 

بنت در اظهاراتی تند افزود: غزه باید بر مفاهیم اسرائیلی دیگری برای طرح حمله و ابتکار عادت کند. هیچ قصدی برای ضرر رساندن به کسانی که تلاشی برای کشتن ما ندارند، نداریم. ما دوست نداریم بازداشتی‌ها به عنوان گروگان در دستان دشمن تندخو بمانند. در عین حال دشمنان بدانند که باید قواعد را یاد بگیرند. ما هرگز با خشونت و تنگ کردن عرصه‌ سازش نمی‌کنیم. صبر ما رو به تمام شدن است. ساکنان غزه شهروندان درجه دو نیستند. آنها مستحق زندگی در امنیت و آرامش مثل بقیه شهروندان اسرائیل هستند.

 

بنت ادامه داد: هفت سال گذشت و حماس هدار گولدن اورون شاؤول را در بازداشت دارد و این مدتی طولانی بیش از حد لازم است و ما نهایت تلاش خود را برای بازگرداندن آنها خواهیم کرد.

 

روون ریولین نیز گفت، دشمن ما در غزه به بازداشت شهروندان به عنوان گروگان ادامه می‌دهد و به اسرائیل هم حمله می‌کند اما از این به بعد دوره‌ای که حماس تصمیم می‌گرفت کی دست به حمله بزند و کی آتش بس شود تمام شده است.

 

ریولین افزود: حماس باید بداند کسی که به سمت ما شلیک می‌کند به قدر مطلوب به آن حمله خواهیم کرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------