حملات موشکی اسرائیل به جنوب لبنانحملات موشکی اسرائیل به جنوب لبنان،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
منابع رسانه‌ای از ۲ حمله اسرائیل به منطقه اقلیم التفاح در جنوب لبنان خبر داد.

به گزارش ایسنا، این حمله در حالی است که حزب‌الله لبنان روز جمعه «ده‌ها موشک کاتیوشا» را به سمت مواضع توپخانه اشغالگران شلیک کرد، در حمله‌ای که به گفته آن‌ها پاسخی به حملات صهیونیست‌ها به شهرهای جنوب لبنان بود.

 

جنبش مقاومت اسلامی لبنان جمعه شب در بیانیه‌ای اعلام کرد که عصر امروز (جمعه) در حمایت از مردم غزه، مقر تجمع نظامیان صهیونیست در پایگاه «المرج» و پایگاه نظامی این رژیم در «رویسات العلم» را هدف حملات موشکی قرار داده است.

 

حزب‌الله در بیانیه‌ای اعلام کرد: در پاسخ به حملات دشمن به روستاها و منازل غیرنظامیان در جنوب مجاهدین مقاومت اسلامی ساعت ۲۰ شب گذشته مواضع توپخانه دشمن را در زاعوره با ده‌ها موشک کاتیوشا بمباران کردند. 

 

ارتش اسرائیل نیز روز جمعه اعلام کرد که پرتاب حدود ۴۰ موشک از جنوب لبنان به سمت منطقه «اصبع الجلیل» در شمال اراضی اشغالی را رصد کرده و ۲ پهپاد رهگیری شده است.

 

ارتش اسرائیل در بیانیه‌ای که توسط آناتولی منتشر شد، گفت: «در پی آژیرهای هشداری که دقایقی قبل در منطقه (اصبع الجلیل) در شمال فعال شد، درباره رصد پرتاب حدود ۴۰ گلوله راکت از خاک لبنان صحبت شد.

 

ارتش در همین بیانیه ادعا کرد: پدافند هوایی ۲ پهپاد حزب‌الله را که از سمت لبنان نفوذ کرده بودند، رهگیری کرد و از ترس سقوط قطعات پهپادها، هشدارها فعال شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------