زلنسکی: جنگ در دونتسک برای سربازان اوکراینی بسیار دشوار شده است/ وزیر دفاع اوکراین از مقام خود استعفا داد زلنسکی ,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
زلنسکی اعتراف کرد که وضعیت جنگ در دونتسک برای سربازان اوکراین بسیار دشوار شده است. 

به گزارش مهر به نقل از تاس، «ولودیمیر زلنسکی»، رئیس جمهور اوکراین در سخنانی اعتراف کرد که وضعیت برای نیروهای اوکراینی در جمهوری خلق دونتسک (DPR) که در آن درگیری در جریان است، بسیار دشوار و سخت شده است.

 

زلنسکی در این ارتباط گفت: «ما شاهد افزایش فشار در خطوط مختلف مقدماتی و همچنین فشار در زمینه اطلاعاتی علیه نیروهای اوکراینی هستیم. در منطقه دونتسک وضعیت بسیار سخت و درگیری‌ها شدید شده است، اگرچه ما باید در مقابل ایستادگی کنیم.»

 

  وزیر دفاع اوکراین از مقام خود استعفا داد

سرانجام الکسی رزنیکوف وزیر دفاع اوکراین از مقام خود استعفا داد.

 

به گزارش مهر به نقل از الجزیره، الکسی رزنیکوف وزیر دفاع اوکراین از مقام خود استعفا داد.

 

 زلنسکی ,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل

به گفته منابع نزدیک به رئیس جمهور اوکراین، مشاوران زلنسکی اکنون در حال تصمیم گیری برای انتقال وزیر به یک پست دیگر در کابینه هستند، زیرا آنها معتقدند که او باید در تیم ریاست جمهوری زلنسکی باقی بماند. در میان سایر پست‌ها، آنها پست وزیر دادگستری را برای رزنیکوف، که با مسائل قضائی و حقوق آشنا است، در نظر گرفته‌اند.

 

از سوی دیگر، منابع اوکراینی اعلام کرده‌اند که کایرلو بودانوف، رئیس فعلی اداره اصلی اطلاعات نامزد جایگزینی وزارت دفاع این کشور است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023