ترامپ به خبرنگاران: اینکه به پوتین چه می‌گویم، ربطی به شما ندارد اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,ترامپ
دونالد ترامپ اظهار کرد، در حاشیه نشست گروه ۲۰ "گفتگویی بسیار خوب" با ولادیمیر پوتین خواهد داشت اما نگفت درباره مداخله در انتخابات آمریکا به او هشدار می‌دهد یا خیر.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، در پاسخ به خبرنگاران درباره احتمال مطرح کردن مساله مداخله در انتخابات در دیدارش با ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه گفت: گفتگویی بسیار خوب با او خواهم داشت. چیزی که به او خواهم گفت ربطی به شما ندارد.

 

ترامپ در گفتگو با شبکه ان‌بی‌سی در پاسخ به سوالی درباره احتمال مطرح کردن موضوع مداخله گفته بود، ممکن است این موضوع را در صحبت‌هایش با پوتین مطرح کند.

 

به گزارش پایگاه خبری هیل، دیدار پوتین و ترامپ در حاشیه نشست گروه ۲۰ نخستین دیدار رو در روی این دو رهبر جهانی پس از تکمیل گزارش و تحقیقات رابرت مولر، بازرس ویژه رسیدگی به پرونده مداخله روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا خواهد بود.

 

مولر در این تحقیقات به این نتیجه رسید که روسیه در اقدامی سیستماتیک برای مداخله در انتخابات ۲۰۱۶ شرکت داشته اما گزارش او تبانی کمپین ترامپ با دولت روسیه را تایید نکرد.

 

تکذیب مداخله در انتخابات ۲۰۱۶ از سوی ترامپ در نشست هلسینکی که سال گذشته میان او و رییس جمهور روسیه برگزار شد، انتقادات شدیدی را برای او به همراه داشت.

 

ترامپ در حاشیه نشست گروه ۲۰ با رهبران استرالیا، ژاپن، هند، آلمان، عربستان، ترکیه و چین دیدار خواهد کرد.

 

او در خصوص دیدارهایش اظهار کرد: قرار است با (رهبران) روسیه، چین و کشورهای دیگر دیدار کنم.

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------