آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

حمایت آمریکا از اقدام بلغارستان در خصوص اخراج دیپلمات‌های روس

ایالات متحده آمریکا از اقدام بلغارستان در خصوص اخراج دیپلمات‌های روس حمایت و از آن تقدیر کرد. به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی…


دومین مقام ارشد پنتاگون در کمتر از یک هفته اعلام کناره‌گیری کرد اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,دومین مقام ارشد پنتاگون
معاون وزیر دفاع آمریکا در امور آمادگی و کارکنان با اعلام کناره‌گیری از سمت خود دومین مقام ارشد پنتاگون است که در کمتر از یک هفته از وزارت دفاع آمریکا کناره‌گیری می‌کند.

 به گزارش فارس،‌ «جیمی استوارت» معاون وزیر دفاع آمریکا در امور آمادگی و کارکنان پنتاگون روز جمعه کناره‌گیری از سمت خود را اعلام کرد.

 

وی در حالی که اندکی بیش از یک سال در این پست حضور داشته دومین مقام ارشد پنتاگون به شمار می‌آید که در کمتر از یک هفته از سمت خود اعلام کناره‌گیری می‌کند.

 

«مارک اسپر» وزیر دفاع آمریکا روز جمعه در بیانیه‌ای اعلام کرد: «امروز من استعفای جیمی استوارت را که به وظایف خود تحت معاونت وزارت دفاع در امور آمادی و پرسنل عمل می‌کرد،‌پذیرفتم.»

 

وزیر دفاع آمریکا به دلیل کناره‌گیری استوارت از پست خود هیچگونه اشاره‌ای نکرد.

 

استوارت از اکتبر 2018 به عنوان دستیار وزارت دفاع در امور نیروی انسانی و نیروهای ذخیر مورد تایید قرار گرفت و از آن پس در سمت معاونت وزارت دفاع فعالیت داشته است.

 

بر اساس بیانیه وزیر دفاع آمریکا، ‌«ماتیو دونوان» معاون نیروی هوایی وزارت دفاع، سرپرستی معاونت آمادگی و کارکنان وزارت دفاع آمریکا را بر عهده خواهد داشت.

 

خبر استفعای استوارت تنها یک روز پس از آن منتشر می‌شود که پنتاگون تایید کرد که «رندال شریور» دستیار وزارت دفاع در امور آسیا اقیانوسیه از سمت خود کناره‌گیری می‌کند. وی از ژانویه 2018 در این پست فعالیت داشته است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------