آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

ترامپ: پوتین نمی‌خواهد من پیروز انتخابات شوم

رئیس جمهور آمریکا در اظهارات اخیر خود گفت که پوتین از او خوشش می‌آید، اما نمی‌خواهد که در انتخابات ریاست جمهوری پیروز میدان شود. به گزارش…


آمریکا اتهام‌زنی آلمان مبنی بر مصادره محموله ماسک را رد کرد اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,مصادره محموله ماسک
آمریکا اتهام‌زنی‌های آلمان علیه خود بابت توقیف کردن یک محموله ماسک پزشکی اعزامی از تایلند به مقصد آلمان و فرستادن آن به آمریکا را رد کرد. 

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، سفارت آمریکا در تایلند اعلام کرد، واشنگتن اطلاعی از محموله ماسک‌های پزشکی اعزامی از فرودگاه بانکوک به مقصد آلمان نداشته است.

 

این اظهارنظر بعد از آن مطرح شد که آندریاس گیسل، وزیر امور داخلی و ورزش دولت محلی برلین روز جمعه گفت، محموله سفارشی ۲۰۰ هزار ماسک پزشکی که قرار بوده به آلمان فرستاده شود در بانکوک "توقیف" شده و مسیر آن به سمت آمریکا تغییر یافته است. او این کار را نمونه ای از "دزدی در دوران مدرن" خواند.

 

جیلیان بوناردو، سخنگوی سفارت آمریکا در بانکوک به رویترز عنوان کرد: دولت آمریکا هیچگونه کاری برای تغییر مسیر محموله‌های ۳M که قرار بوده به آلمان فرستاده شوند انجام نداده و ما هیچگونه اطلاعی از چنین محموله‌ای نداشته‌ایم.

 

او تاکید کرد: ما از بابت شیوع تلاش‌ها برای ایجاد شکاف در اقدامات بین‌المللی از طریق کمپین‌های انتشار اطلاعات دروغ، بدون منبع و بی‌اصل و نسب نگران هستیم.

 

هم‌پیمانان آمریکا از اروپا گرفته تا آمریکای جنوبی نسبت به تاکتیک‌های "غرب وحشی" از سوی واشنگتن برای دزدیدن محموله‌های پزشکی در نظر گرفته شده برای خریداران اصلی شکایت کرده‌اند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------