آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,علی‌اف

علی‌اف:چه‌کسی می‌تواند از ما انتقاد کند،آیا انهایی که مساجد را تعطیل کردند و یا سر خوک کشته شده را به مساجد مسلمانان انداختند؟

" الهام علی اف " رییس جمهوری آذربایجان گفت : رهبران کشورهای غربی حق ابراز نگرانی در باره اماکن دینی در قره باغ را ندارند . به گزارش ایرنا…


ترامپ: بایدن فقط حرف می زند اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,ترامپ
رئیس جمهور آمریکا با انتقاد از رقیب دموکرات خود در انتخابات ریاست جمهوری این کشور، گفت که بایدن فقط حرف می زند و هیچ کاری نمی کند.

به گزارش مهر، در حالی که تنها چند روز به موعد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا باقی مانده است «دونالد ترامپ» به شدت به «جو بایدن» رقیب دموکرات خود در این انتخابات حمله کرد.

 

دونالد ترامپ با انتقاد از «جو بایدن» نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری، در صفحه توئیتر خود نوشت: جو بایدن در اپیدمی آنفلوانزای خوکی شکست بدی خورد. او هیچ چیز نمی‌داند و فقط حرف می‌زند و هیچ کاری انجام نمی‌دهد.

 

این در حالی است که شیوه مدیریت دولت ترامپ در مهار ویروس کرونا در آمریکا با انتقادات گسترده ای در این کشور مواجه شده است.

 

تا کنون بیش از هشت میلیون و ۷۰۲ هزار نفر در آمریکا به کرونا مبتلا شده اند و بیش از ۲۲۵ هزار نفر هم بر اثر ابتلاء به این بیماری جان خود را از دست داده اند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------