بایدن به نماینده فلسطینی‌تبار کنگره: برای حفظ جان خانواده‌ات در کرانه باختری تلاش می‌کنم ,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
منابع از گفت‌وگو و بحث رئیس‌جمهوری آمریکا و نماینده دموکرات فلسطینی تبار کنگره بر سر تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه خبر دادند. 

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه القدس العربی، جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا و رشیده طلیب، نماینده دموکرات فلسطینی تبار کنگره آمریکا به مدت هشت دقیقه در سکوی فرودگاه شهر دیترویت گفت‌وگوی پرتنشی درباره تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه داشتند.

 

با این حال به گفته منابع بایدن در اظهاراتی در دیربورن که محل بزرگترین تجمعات عربی در آمریکا است، طلیب را ستود.

 

بایدن در سخنانی در کارخانه دیربورن فورد گفت: می‌خواهم به تو بگویم من از هوش و ذکاوتت و شور و اشتیاقت خوشم می‌آید و از اینکه به انسان‌های دیگر توجه می‌کنی خوشم می‌آید. این حرف را از ته قلبم می‌زنم.

 

بایدن گفت: از خدا می‌خواهم مادربزرگت و خانواده‌ات خوب باشند. قول می‌دهم هر کاری که می‌خواهی درباره سلامت خانواده‌ات در کرانه باختری بکنم. تو یک جنگجو هستی از تو سپاسگزارم.

 

طلیب به شدت از بایدن و برخورد وزارت خارجه آمریکا درباره تجاوز رژیم صهیونیستی به فلسطینی‌ها انتقاد می‌کند.

 

طلیب در توییتی خطاب به بایدن و آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا نوشت: اگر آتش‌بس را تایید می‌کنی از مخالفت در شورای امنیت دست بردار و به کشورهای دیگری که خواهان آتش‌بس هستند بپیوند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------