آخرین اخبار بین الملل


,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل

طالبان: کشورهای اسلامی دولت افغانستان را به رسمیت بشناسند

نخست وزیر دولت طالبان از کشورهای جهان، به ویژه کشورهای اسلامی خواست به مردم افغانستان کمک کنند و دولت افغانستان را به رسمیت بشناسند. به…

متحدان ترامپ او را از نامزدی در انتخابات ۲۰۲۴ بر حذر می‌دارند دونالد ترامپ ,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
متحدان دونالد ترامپ به دنبال راهکاری برای متقاعد کردن این رئیس‌جمهوری سابق برای نامزد نشدن در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا هستند. 

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری آتلانتیک، «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری سابق آمریکا بارها اشاره کرده است که شاید برای انتخابات ریاست جمهوری بعدی این کشور کاندیدا شود و برای تامین مالی آینده سیاسی خود میلیون‌ها دلار از حامیانش به دست آورده است.

 

این پایگاه خبری همچنین گزارش کرد، یکی از مشاوران سابق کمپین ترامپ که خواست نامش فاش نشود، گفت که آنها تصمیم دارند تا به این رهبر سابق کاخ سفید هشدار دهند اگر نتواند در انتخابات ۲۰۲۴ پیروز شود، به عنوان یک "بازنده سریالی سیاسی" شناخته خواهد شد.

 

این مشاور سابق کارزار انتخابات ترامپ قصد دارد تا "آدلای استیونسون" را برای ترامپ مثال بزند که در انتخابات ریاست جمهوری دهه ۵۰ میلادی دو بار پشت سر هم شکست خورد.

 

"نیوت گینگریچ"، رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا و یکی از متحدان ترامپ نیز به آتلانتیک گفت:‌ فکر نمی‌کنم ترامپ بخواهد دو بار شکست بخورد. یک بار می‌توانید نتایج انتخابات را به چالش بکشید دومین بار، اعتبارتان زیر سوال می‌رود.

 

تنفر و انزجار ترامپ از باخت و شکست در دوران ریاست جمهوری‌اش شهره بود و دیگرانی که او را به خوبی می‌شناسند پیش‌بینی گینگریچ را به او یادآور شده‌اند.

 

رئیس جمهوری سابق آمریکا از پذیرش شکست در انتخابات سال گذشته میلادی امتناع می‌کند و به جای آن یکسری ادعاهای "بی‌پایه و اساس" را درباره تقلب گسترده در آن انتخابات مطرح کرده است.

 

جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی ترامپ نیز گفته بود: فکر می‌کنم خود ترامپ به خوبی شکستش را می‌داند اما هرگز به آن اذعان نمی‌کند. او در سال ۲۰۲۰ شکست خورد و بسیار از باخت در ۲۰۲۴ می‌ترسد و اگر از چیزی در جهان متنفر باشد، این است که او را بازنده خطاب کنند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------