آخرین اخبار بین الملل


بوریس جانسون،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل

بوریس جانسون: هرگونه حمله روسیه به اوکراین، یک فاجعه جهانی خواهد بود

نخست‌وزیر بریتانیا شامگاه پنجشنبه گفت که تهاجم روسیه به اوکراین، فارغ از کوچک و بزرگی یک فاجعه جهانی خواهد بود. به گزارش ایلنا به نقل از…

کرملین: قصد حمله به کشوری را نداریم کرملین,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
سخنگوی کرملین تاکید کرد، ادعاها دال بر اینکه روسیه قصد حمله به کشوری را دارد کاملا بی‌پایه و اساس هستند. 

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری تاس، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین در واکنش به اظهارات ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین دال بر اینکه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه باید علنا بگوید که مسکو هیچ برنامه‌ای برای حمله به اوکراین ندارد، گفت: ادعاها دال بر اینکه روسیه قصد حمله به کشوری را دارد و سرزنش‌ها دال بر اینکه روسیه به صورت خصمانه رفتار می‌کند، کاملا بی‌پایه و اساس و اشتباه هستند.

 

وی افزود: روسیه هرگز در فکر هیچ برنامه‌ای برای حمله به هیچ کشوری نبوده، نیست و نخواهد بود. روسیه یک کشور صلح‌طلب است که به برقراری روابط خوب با همسایگانش علاقه دارد.

 

سخنگوی کرملین تصریح کرد: ادعاها درباره برنامه‌های تهاجمی روسیه احتمالا به منظور پنهان کردن آمادگی‌ها برای یک سناریو ضربتی با استفاده از زور در دونباس باشد.

 

پسکوف گفت: ما نگرانیم و این موضوع را نیز مطرح کرده‌ایم که این ادعاها احتمالا به منظور پنهان کردن آمادگی‌ها و تدارکات اوکراین برای یک سناریوی ضربتی با استفاده از زور در دونباس باشد. چنین چیزی یک بی‌احتیاطی مطلق خواهد بود.

 

وی افزود: احساسات ضد روسی که توسط رسانه‌های آمریکایی، انگلیسی و اوکراینی و همچنین زلنسکی تشدید شده‌اند، غیرقابل قبول هستند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------