تظاهرات‌کنندگان اوکراینی به سمت افراد تخلیه‌شده از چین سنگ پرتاب کردنداخبار,اخبار پزشکی,اغتراضات اوکراین
تظاهرات‌کنندگان در اوکراین به سمت کاروانی که در حال انتقال افراد تخلیه‌شده از چین به سمت یک مرکز قرنطینه بود سنگ پرتاب کردند.

به گزارش تسنیم، ترس از گسترش ویروس «کرونا» به گسترش خشونت در اوکراین منجر شد و تظاهرات‌کنندگان به سمت اتوبوس‌هایی که در حال انتقال برخی از مسافران چین به سمت یک مرکز قرنطینه بوده‌اند سنگ پرتاب کرده‌اند. 

 

«اسکای‌نیوز» امروز جمعه (دوم اسفند) گزارش داد تظاهرات‌کنندگان در روستای «نووی سانزاری»، واقع در استان «پولتاوا» اوکراین، همزمان با حرکت کاروانی به سمت یک مرکز قرنطینه در این منطقه با پلیس درگیر شده و اقدام به آتش زدن لاستیک ماشین کردند. این کاروان در حال انتقال 70 فرد تخلیه‌شده از چین بود. 

 

گزارش‌ها حاکی است پرتاب سنگ به شکسته شدن پنجره یکی از اتوبوس‌ها منجر شد اما ظاهراً هیچ‌یک از افراد داخل اتوبوس آسیب ندیدند. علی‌رغم این پلیس محلی در بیانیه‌ای گفته 9 افسر پلیس و یک غیرنظامی به دلیل درگیری‌های گسترده‌تر نیازمند درمان در بیمارستان هستند. 

 

صدها نیروی پلیس، خودروهای ون و پرسنل زرهی برای حفظ نظم روانه این مناطق شده‌اند. اسکای‌نیوز گفته از ساعات آغازین صبح، صدها نفر از ساکنان منطقه جاده‌های منتهی به مرکز قرنطینه‌ای که قرار است میزبان نفرات تخلیه‌شده از چین باشد را مسدود کرده‌اند. 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------