شمار قربانیان کرونا در ایتالیا از ۲۸ هزار نفر گذشت/ مرگ ۷۳۹ نفر از افراد در انگلیساخبار,اخبار پزشکی,ویروس کرونا
دولت ایتالیا اعلام کرد که تعداد قربانیان ویروس کرونا (بیماری کووید-۱۹) در این کشور از ۲۸ هزار نفر فراتر رفته است.

به گزارش تسنیم، آژانس دفاع غیرنظامی ایتالیا روز جمعه اعلام کرد شمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور به بیش از 28 هزار نفر رسیده است.

 

بنابر اعلام این نهاد دولتی، طی 24 ساعت گذشته 269 نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا در ایتالیا جان باخته‌اند که این رقم از ادامه روند کاهش مرگ‌ومیر روزانه بر اثر ابتلا به کرونا در ایتالیا حکایت دارد.

 

بر اساس آمارهای اعلام شده از سوی آژانس دفاع غیرنظامی ایتالیا و نهادهای بخش بهداشت و درمان این کشور، تاکنون بالغ بر 207 هزار نفر در این کشور به ویروس کرونا (بیماری کووید-19) مبتلا شده‌اند.

 

طی 24 ساعت گذشته 1965 نفر به آمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در ایتالیا افزوده شده‌اند، اما نکته‌ امیدوارکننده این است که شمار بیمارانی که وضعیت آنان وخیم گزارش شده، همچون روزهای گذشته روندی کاهشی را پیموده است.

 

ایتالیا در حال حاضر از لحاظ تعداد قربانیان ویروس کرونا در رتبه دوم و از لحاظ تعداد مبتلایان در رتبه سوم جهان ایستاده است.

 

ثبت ۳۵۸ مورد ابتلای جدید در مصر/ مبتلایان در مغرب به بیش از ۴۵۶۰ نفر رسیدند

وزارت بهداشت مصر از ثبت 358 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا خبر داد.

 

این وزارت همچنین از جان باختن 14 مبتلای دیگر طی 24 ساعت اخیر خبر داد.

 

در مغرب نیز وزارت بهداشت این کشور از ثبت 146 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا و افزایش آمار مبتلایان به 4569 نفر خبر داد. طی 24 ساعت اخیر یک مبتلا هم جان باخته است.

 

مرگ ۷۳۹ نفر از افراد مبتلا به کرونا در انگلیس

«مت هانکوک» وزیر بهداشت انگلیس روز جمعه اعلام کرد طی 24 ساعت گذشته 739 نفر از افراد مبتلا به ویروس کرونا (بیماری کووید-19) در این کشور جان باخته‌اند.

 

با احتساب آمارهای جدید وزارت بهداشت انگلیس، شمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور اکنون به بیش از 27500 نفر رسیده است.

 

آماری که وزارت بهداشت انگلیس به‌عنوان آمار رسمی مرگ‌ومیر بر اثر کرونا در این کشور منتشر می‌کند، در واقع آمار مبتلایان فوت‌شده در بیمارستان‌ها است و به همین دلیل آمار واقعی مرگ‌ومیر بر اثر کرونا در انگلیس بسیار بیشتر از رقم اعلام‌شده از سوی وزارت بهداشت این کشور برآورد می‌شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------