116 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد/ 8 شهرستان در وضعیت قرمزاخبار,اخبار پزشکی,کرونا در اصفهان
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در شبانه روز گذشته، به غیر از کاشان و آران و بیدگل ۱۱۶ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد.

آرش نجیمی در گفت و گو با مهر در ارتباط با آخرین آمار مبتلایان به کرونا در اصفهان اظهار داشت: هم اکنون ۸۱۹ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند.

 

وی با اعلام اینکه سرعت مرگ و میر مبتلایان به کرونا در اصفهان تغییر محسوسی نداشته است، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد ۱۱۶ بیمار دارای علامت و بستری شده کرونایی در استان اصفهان به جز آران و بیدگل بستری شدند که از این میان، حال ۱۵۲ نفر وخیم گزارش شده و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان اصفهان بستری شده‌اند.

 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: در طول شبانه روز گذشته، تعداد ۱۱۳ نفر هم از بیمارستان‌های استان اصفهان مرخص شده‌اند که باید دوران نقاهت خود را در منزل سپری کنند.

 

۸ شهرستان استان اصفهان در وضعیت قرمز

وی تاکید کرد: هم اکنون شهرستان‌های اصفهان، کاشان، فلاورجان، شهرضا، سمیرم، چادگان، خوانسار و فریدونشهر از نظر شیوع کرونا در وضعیت قرمز قرار دارند.

 

وی استفاده از ماسک را در کاهش شیب کرونا بسیار مؤثر دانست و گفت: با رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی و استفاده از ماسک می‌توان زنجیره انتقال بیماری کرونا را شکست.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------