X

رئیسی: تعداد شهرهای نارنجی و قرمز دو و نیم برابر شده است/ کرونای انگلیسی تمام مازندران را در برگرفتاخبار,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: پیش بینی می کنم یک هفته تا ۱۰ روز بعد از تعطیلات عید افزایش شدیدتر بار بیماری کرونا را داشته باشیم.

به گزارش ایلنا، علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد مقابله با کرونا با اشاره به افزایش بیماری کرونا در کشور گفت: پیش بینی می‌کنم یک هفته تا ۱۰ روز بعد از تعطیلات عید افزایش شدیدتر بار بیماری را خواهیم داشیم و نیاز است که بیشتر مراقبت کنیم. 

 

او ادامه داد: هم اکنون تعداد شهرهای نارنجی و قرمز به ۱۱۷ شهر رسیده و تقریبا دو و نیم برابر شده است. 

 

رئیسی با بیان اینکه در چند روز آینده شاهد افزایش شهرهای قرمز و نارنجی خواهیم بود گفت: بررسی روند بیماری این مساله را نشان می‌دهد و اقدام هموطنان ما در روز طبیعت نیز در تشدید این روند موثر است چرا که اگر پروتکل‌ها را رعایت نکنند این موج بسیار شدیدتر خواهد شد. 

 

او اظهار کرد: بیش از ۱۵ هزار فرد کرونا مثبت به سفر رفتند. این افراد علی رغم آنکه می‌دانستند بیمار هستند به مسافرت رفتند و قطعا بیماری را به سراسر کشور منتشر کردند.

 

***

 

کرونای انگلیسی تمام مازندران را در برگرفت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ویروس انگلیسی تمام شهرستان‌های مازندران را در برگرفته است.

 

دکتر سید عباس موسوی افزود: اگر این وضعیت کنترل نشود شهر‌های دیگر استان به سمت رنگ‌های پررنگ‌تر مثل نارنجی و قرمز حرکت خواهند کرد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------