اخبار پزشکی


اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی,سرطان گوارش

راه‌هایی برای تشخیص زودهنگام سرطان گوارش

یک متخصص بیماری‌های گوارش و کبد، بر اهمیت تشخیص زودهنگام سرطان جهت درمان موفقیت آمیز بیماری، تاکید کرد. به گزارش مهر، حسن…


آشنایی با رازهای افزایش طول عمر اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی, افزایش طول عمر
طبق گفته محققان راه‌هایی وجود دارد که به افزایش طول عمر ما کمک می‌کند. 

به گزارش فارس، برخی افراد هنوز امید به جاودانگی دارند تا زمان بیشتری را زندگی کنند اما راهی برای داشتن عمر بی‌پایان وجود ندارد.

 

براساس گزارش «مدیکال‌دیلی»، البته روش‌هایی وجود دارد که می‌تواند طول عمر افراد را افزایش دهد که در اینجا با برخی از آنها آشنا خواهید شد.

 

ارزشمندی زمان خواب 

خواب نقش مهمی را در طول عمر افراد ایفا می‌کند به طوری که داشتن خواب کافی (حداقل 6 تا 8 ساعت) موجب بهبود سلامت بدن می‌شود. فرایندهای ضروری در بدن وجود دارند که تنها در طول خواب رخ می‌دهند.

 

گفتنی است؛ خواب تنها زمانی است که بدن می‌تواند مغز را از عوامل ناخواسته پاکسازی کند.

 

داشتن فعالیت فیزیکی و سالم 

تغییرات سبک زندگی از جمله ورزش کردن و داشتن رژیم غذایی سالم منجر به کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی می‌شود و عملکردهای شناختی را بهبود می‌بخشد که همین امر موجب افزایش طول عمر خواهد شد.

 

انجام برخی آزمایشات 

شما با انجام آزمایش‌های ژنتیک، میکروبیوم و خون می‌توانید بر عملکرد بدن خود نظارت داشته باشید. این آزمایشات اطلاعاتی را فراهم می‌کند که شما با استفاده از آن می‌توانید به کنترل سلامت خود بپردازید و از خطر ابتلا به انواع بیماری‌ها جلوگیری کنید.

 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------