اخبار پزشکی


اخبار,اخبار پزشکی

تشخیص کم‌شنوایی پنهان با نشانگرهای زیستی

محققان موفق به شناسایی دو نشانگر زیستی شده‌اند که قادر به تشخیص کم‌شنوایی پنهان است. به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری…


وزیر بهداشت: هیچگونه کمبود دارویی نداریم / گام دوم طرح تحول سلامت ‌آغاز شد اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی, وزیر بهداشت
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بودجه این وزارتخانه در سال آینده نسبت به امسال ۱۵ درصد رشد داشته که در زمینه‌های توسعه‌ای و خدمتگزاری هزینه خواهد شد.

به گزارش تسنیم  ، سعید نمکی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران شهرستان سبزوار اظهار داشت: در حال حاضر یک هزار پروژه آماده بهره‌برداری داریم و براساس برنامه‌ریزی تا 20 هفته، هر هفته 50 پروژه افتتاح خواهیم کرد.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر در سال‌های جنگ اقتصادی هستیم و شرایط مملکت بسیار سخت است و دشمنان ما درصدد هستند که ما را به شدت دچار بحران کنند، افزود: تاکنون در عرصه دارو و درمان کمبود مهمی را نداشته‌ایم و کمبود دارویی ما امروز یک سوم مدت مشابه سال گذشته است.

  

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: گام دوم طرح تحول سلامت را با اولویت پیشگیری بر درمان و اولویت درمان سرپایی بر بستری آغاز کرده‌ایم.

 

نمکی ادامه داد: کاهش پرداخت از جیب مردم، ماندگاری کادر پزشکی در نقاط محروم، توسعه زیرساخت‌ها در نقاط کمتر توسعه یافته و رسیدگی به بیماران صعب العلاج و بیماران خاص از اولویت‌ها است که با طرح کنترل فشار خون و دیابت و طرح هر خانه یک پایگاه سلامت به عنوان طرح ملی در کنار بسته‌های قبلی را ادامه خواهیم داد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------