تاثیر سال تولد بر میزان آسیب پذیری در برابر آنفولانزا اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, آنفولانزا
نتایج یک بررسی نشان می‌دهد سنی که کاربران در آن با ویروس آنفولانزا مواجه می‌شوند، تاثیر مستقیمی بر میزان آسیب پذیری آنها در برابر این ویروس می‌گذارد.

 به گزارش فارس به نقل از نیواطلس، بر اساس تحقیق تازهای که در مورد ویروس آنفولانزا صورت گرفته، نوع ویروس این بیماری که فرد در سنین اولیه زندگی با آن مواجه می‌شود هم بر واکنش بدن در برابر این ویروس در سال‌های آتی زندگی هم تاثیر می‌گذارد.

 

همچنین مواجهه با ویروس آنفولانزا در سنین پایین می‌تواند به انتقال سریع این بیماری از افراد به یکدیگر نیز کمک کند و شیوع بیماری یادشده را تسریع کند.

 

 

 

ابتلا به ویروس آنفولانزای نوع A  موجب سرفه ، درد و تب می شود و همین طور دو نوع از این بیماری که به H۱N۱  و  H۳N۲ مشهور شده‌اند در سنین پایین می‌تواند بسیار مشکل آفرین باشد و بر سیستم ایمنی بدن در سال‌های بعد هم تاثیر منفی بگذارد.

 

تحقیقی که در این زمینه در دانشگاه مک مستر صورت گرفته، نشان می‌دهد بیشترین آسیب پذیری در برابر آنفولانزا در سنین پایین مربوط به دو نوع H۱N۱  و  H۳N۲ ‌این ویروس است. لذا باید با رعایت بهداشت عمومی تلاش شود تا کودکان هر چه کمتر در معرض ابتلا به این دو نوع ویروس قرار بگیرند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------