ابتلای سه نفر در استان البرز به ویروس کرونا/اعزام اولین جوان شاهرودی مبتلا به کرونا به تهراناخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی,کرونا
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز ابتلای سه نفر در استان به ویروس کرونا را تایید کرد.

به گزارش مهر، سید حسن اینانلو در گفت و گویی با خبر شبانگاهی شبکه استانی البرز، گفت: انستیتو پاستور، امروز نتیجه مثبت افراد مبتلا به ویروس کرونا را اعلام کرد.

 

وی افزود: بهترین واکنش به این مسئله، ماندن مردم در منزل و دوری از تجمعات است.

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اضافه کرد: این ویروس از روی سطوح منتقل می‌شود و ممکن است تا دو هفته علامتی نداشته باشد.

 

                              ----------------------------------

 

اعزام اولین جوان شاهرودی مبتلا به کرونا به تهران 

سخنگوی و معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از ابتلای یک پسر جوان 25 ساله شاهرودی مبتلا به کرونا خبر داد و گفت ‌: بیمار برای ادامه درمان به بیمارستان مسیح دانشوری اعزام شد.

 

به گزارش ایلنا، دکتر بینش با اشاره به اینکه  در شرایط کنونی در همه جای کشور احتمال ابتلا به کرونا را باید جدی گرفت،گفت:  بر همه ما واجب است که اصول کنترل و پیشگیری را رعایت کنیم.

 

 سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود درباره اطلاع رسانی کرونا یادآور شد:  فرد بیماری که در بیمارستان خاتم بستری بوده جواب آزمایش ارسالی به انستیتو پاستور تهران آنفلوانزا برایش گزارش شد ولی در ادامه این بیمار در بیمارستان مسیح دانشوری تهران با تشخیص کرونا بستری شد .  البته حال عمومی ایشان تا کنون خوب گزارش شد.

 

بینش اظهار داشت: آمار موارد مشکوک، قطعی و یا مرگ در اثر کرونا از طریق مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت صورت می گیرد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------