حبابی که مانع ابتلا به ویروس کرونا می‌شود+تصاویر اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی,ویروس کرونا
پس از درگیر شدن جهان با ویروس کرونا، شرکت چینی یک حباب شخصی طراحی کرده که دارای چراغ هایی با نور مافوق بنفش است که هوای اطراف فرد را ایزوله و از ابتلا به ویروس کرونا جلوگیری می‌کند. 

به گزارش فارس به نقل از دیلی‌میل، شرکت چینی یک حباب شخصی طراحی کرده که دارای چراغ‌هایی با نور مافوق بنفش است که هوای اطراف فرد را ایزوله می‌کند و از این طریق در برابر ابتلا به ویروس کرونا از فرد محافظت می‌کند.

 

حباب طراحی شده توسط شرکت «Dayong Sun» چارچوبی از جنس فیبر دارد و مانند بال های خفاش است؛ این لباس علاوه بر اینکه از فرد در مقابل ابتلا به ویروس کرونا حفاظت می‌کند، کمک می‌کند تا دمای گرم داخل آن به کشتن ویروس منجر شود.

 

 به منظور محافظت از مردم، این لباس مانند بال‌های خفاش است و می‌توان آن را مانند یک کوله‌پشتی استفاده کرد؛ این لباس دارای چراغ‌هایی با نور مافوق بنفش است که به اندازه کافی درجه حرارت را گرم می‌کند تا هرگونه عامل بیماری‌زا موجود در هوا را از بین ببرد.

 

به گفته شرکت طراحی، این حباب مانند شیشه جلوی خودرو از فرد محافظت می‌کند؛ همچنین سیم هایی داغ در شیشه تعبیه شده که در زمستان  برف و یخ را آب می‌کند.

 

 اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی,ویروس کرونا

 

 اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی,ویروس کرونا

 

 اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی,ویروس کرونا

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------