X

انتقال کرونا از زنان باردار به جنین بعید است اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی,کرونا
محققان تأکید می‌کنند، در حال حاضر هیچ مدرک کافی مبنی بر انتقال کووید 19 از زنان باردار آلوده به ویروس به جنین آنها وجود ندارد. 

به گزارش فارس به نقل از شینهوا، نتایج یک بررسی جدید نشان می‌دهد هیچ مدرک کافی از بیماران باردار مبتلا به کرونا وجود ندارد که جنین آنها نیز دچار این ویروس می‌شود.

 

به گفته یک متخصص پزشکی در چین، در حال حاضر هیچ مدرک کافی مبنی بر انتقال کووید ۱۹ از زنان باردار آلوده به ویروس به جنین آنها وجود ندارد.

 

با وجود این که در تحقیقات پیشین، موارد دیگری از تولد نوزادان با احتمال آلودگی به ویروس کرونا در رحم مادر گزارش شده است، در حال حاضر پزشکان احتمال آن را رد می‌کنند.

 

ژائو یانگیو، رئیس بخش زنان و زایمان بیمارستان دانشگاه پکن گفت: شدت بیماری در بیماران باردار COVID-۱۹ مشابه سایر بیماران است و احتمالاً این بیماری برای زنان باردار به موارد جدی تبدیل نمی‌شود. 

 

وی ادامه داد: براساس تحقیقات انجام شده در چین و خارج از کشور، شرایط زنان باردار مبتلا به ویروس کرونا خوب است و مورد حادی گزارش نشده است.

 

رئیس بخش زنان و زایمان بیمارستان دانشگاه پکن گفت: با روش‌های درمانی موجود، در صورت ابتلای فرد باردار به ویروس کرونا، جنین ایمن خواهد ماند. 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------