با قطعی برق برای بیماران کرونایی چه اتفاقی خواهد افتاد؟/ تهدید زنجیره سرد نگهداری واکسن‌های کرونا در مراکز بهداشتبیماران کرونایی,اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی
مسئول فضای مجازی ستاد مقابله با کرونا گفت: می‌دانید با قطع برق، بیماران کرونایی که در منزل به دستگاه اکسیژن‌ساز وابسته هستند ‏امکان تنفس ندارد؟ 

 به گزارش ایمنا، علیرضا وهاب زاده در صفحه‬ توئیتر خود نوشت: ‬ «می‌دانید با قطع برق، بیماران کرونایی که در منزل به دستگاه اکسیژن‌ساز وابسته هستند ‏امکان تنفس ندارد؟ ‬ ‏می‌دانید با قطع برق، اگر یک هزارم درصد! برق اضطراری بیمارستان برای روشن شدن اکسیژن‌سازها وارد مدار نشود! برای بیماران کرونایی چه اتفاقی خواهد افتاد؟!»

بیماران کرونایی,اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی

قطعی برق زنجیره سرد نگهداری واکسن‌های کرونا را در مراکز بهداشت تهدید می‌کند

 

یک اپیدمیولوژیست و کارشناس سلامت عمومی گفت: قطعی برق در استان تهران و سایر شهرها نه تنها ماجرای اکسیژن رسانی به مبتلایان به کرونا را تهدید می‌کند، بلکه زنجیره سرد نگهداری واکسن‌های روتین بویژه واکسن‌های کرونا را در مراکز بهداشت تهدید می‌کند.

بیماران کرونایی,اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی

 

به گزارش خبرنگار ایمنا، احمد مهری در توئیتر خود نوشت:

 

"‏قطعی برق در استان تهران و سایر شهرها نه تنها ماجرای اکسیژن رسانی به مبتلایان به کرونا را تهدید می‌کند، بلکه زنجیره سرد نگهداری واکسن‌های روتین بویژه واکسن‌های کرونا را در مراکز بهداشت تهدید می‌کند.این یک خطر جدی است و بایستی دانشگاه‌های علوم پزشکی پشتیبانی و تدابیر لازم را اعمال کنند. "

بیماران کرونایی,اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی
 
مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------