آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,مسیح مهاجری

انتقاد مسیح مهاجری از حدادعادل:از شکست ترامپ زخم خورده اید!

مسیح مهاجری در روزنامه جمهوری اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر حدادعادل نوشت:*یکی از این افراد، اخیراً گفته است: «معلوم نیست در ماه‌های بهمن…


جعفرزاده ایمن آبادی: آمار جان باختگان حوادث اخیر را گرفته ایم، اما مجاز به اعلام آن نیستیماخبار,اخبار سیاسی,جعفرزاده ایمن آبادی
رئیس فراکسیون مستقلین مجلس گفت: عدم اطلاع رسانی و شفاف سازی از سوی دادستانی، مراج قضایی و انتظامی موجبات این را فراهم می کنند که این داستان پردازی ها اصل نظام را زیر سئوال ببرد و به نحوی خوراک تبلیغاتی را برای رسانه های معاند ایجاد کند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفتگو با سایت خبری مدآرا با اشاره به اعلام آمار کشته شدگان از سوی رسانه های خارجی از جمله رویترز گفت: متاسفانه شفاف نکردن آمار و اطلاعات باعث می شود که رسانه های خارجی هر طوری که دلشان می خواهد داستان پردازی کنند و این داستان پردازی ها هم به ضرر نظام، انقلاب و جمهوری اسلامی است.

 

وی ادامه داد: در این چند روزی که حوادث تلخ بنزینی به وجود آمد متاسفانه تعدادی کشته شدند و آنچه که اعلام شده است هیچ وقت تعداد آن از هر دو طرف چه از طرف نیروهای نظامی و انتظامی و چه از طرف مردم عادی بیشتر از ۲۰۰ نفر نشده است.

 

رئیس فراکسیون مستقلین مجلس گفت: عدم اطلاع رسانی و شفاف سازی از سوی دادستانی، مراج قضایی و انتظامی موجبات این را فراهم می کنند که این داستان پردازی ها اصل نظام را زیر سئوال ببرد و به نحوی خوراک تبلیغاتی را برای رسانه های معاند ایجاد کند.

 

جعفرزاده ایمن آبادی گفت: زمانی که منبع خارجی عدد بسیار بسیار بالا و چندین برابر واقعیت را مطرح کرده متاسفانه یک هجمه فراوانی به حاکمیت وارد شده است.

 

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: من تقاضا دارم که هر چه سریعتر در راستای شفاف سازی و پرهیز از ایجاد خوراک برای رسانه های غربی دادستان محترم به این موضوع ورود کند و آمار را به تفکیک کسانی که به ناحق کشته شدند و کسانی که به مرگ مشکوک کشته شدند و هر کسی که در اعتراضات و آشوب ایجاد آشوبگری کرده و در اثر همان آشوبگری دچار مشکل شدند را اعلام کنند.

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی ادامه داد: بیان آمارهایی که بسیار نجومی است برای تخریب نظام جمهوری اسلامی می باشد که از بابت یک تصمیم غلط از سوی کسانی است که می توانستند شفاف سازی کنند اما نکرده اند و آمار را به مردم اعلام نکردند.

 

وی با بیان اینکه چه امنیتی بالاتر از اینکه به رسانه های خارجی خوراک داده شود که عددسازی کنند، گفت: هر وقت یک اتفاقی می افتد، سلطنت طلبان و منافقین می خواهند به انقلاب حمله کنند، اما دیدیم ظرف چند روز با ورود رهبر معظم انقلاب و نظراتی که بیان کردند، جامعه به حرف رهبری گوش داد و همه پذیرش کردند اما الان می خواهند همان جو را متشنج کنند و اگر ما باز هم شاهد سکوت های بی معنا که به بهانه امنیتی آن را اعلام نکنیم، به رسانه های غربی خوراک داده ایم.

 

جعفرزاده گفت: ما در جلسات خودمان این اطلاعات و آمار را گرفته ایم، اما ما مجاز به اعلام آن نیستیم. اعلام باید از طریق مراجع رسمی باشد. دادستان باید در قبال این یاوه گویی ها ورود کند، مراجع قضایی، پزشکی قانونی و وزارت کشور باید ورود کنند، هیچ کسی نباید توپ را به زمین دیگری بیندازد، مردم نباید به دلیل نبود اطلاعات به رسانه های خارجی پناه ببرند.

 

رئیس فراکسیون مستقلین مجلس با اشاره به اینکه یک ماه از این اتفاق می گذرد گفت: چرا در این یک ماه نتوانسته ایم به یک جمع بندی برسیم، چه اشکالی دارد یک آمار اعلام شود. دیگر چه دلیلی دارد وقتی که رهبر معظم انقلاب این افراد آشوبگر می نامند، آمار اینها اعلام نشود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------