تجمع اعتراضی علیه گشت ارشاد در تهران و ۶ شهر دیگر/ اختلال اینترنتی در برخی شهرهااعتراضات ایران،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
امروز تجمع های اعتراضی در پی درگذشت مهسا امینی در چند شهر کشور از جمله تهران، سنندج، سقز، دیواندره، اصفهان، رشت و پاوه در استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش ایسنا، تعدادی از شهروندان تهرانی در اعتراض به عملکرد گشت‌ ارشاد و مرگ مهسا امینی تجمعی را در خیابان حجاب برگزار کردند.

 

در این تجمع که بدون مجوز برگزار شد و با انتقاد نسبت به نوع عملکرد برخی گشت های ارشاد همراه بود، از سوی برخی تجمع کنندگان شعارهای ساختار شکنانه سر داده شد.

 

دیده بان ایران نوشت: در میدان ولیعصر در بلوار کشاورز تهران و خیابان حجاب جمعی از معترضان حضور پیدا کردند.  در این تجمع که با انتقاد نسبت به نوع عملکرد برخی گشت های ارشاد همراه بود، از سوی برخی تجمع کنندگان شعارها را علیه سیاست های ستاد امر به معروف و نهی از منکر سر داده شد.

 

گزارش‌ها از شهرهای دیگر نیز از حاکی از برگزاری تجمعات اعتراضی است. در استان کردستان شهرهای دیواندره، سقز، سنندج  اعتراض های گسترده ای رخ داده است. در اصفهان، رشت، مشهد و پاوه در استان کرمانشاه نیز اعتراضاتی گزارش شده است.

 

از ساعتی پیش در شهرهای تهران، کرج، رشت، اصفهان، سنندج، سقز، مریوان، شیراز،  پاوه و کرمانشاه اختلال اینترنت گزارش شده است. 

 

اعتراضات ایران،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022