آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,موسوی جزایری

وداع آیت‌الله موسوی جزایری با تریبون نمازجمعه

امام جمعه اهواز با بیان اینکه وقتی که‌ سن انسان زیاد می‌شود به طور طبیعی قوای انسانی تحلیل می‌رود بنابراین ما از این قاعده مستثنی نیستیم،…


میرزایی نیکو: مشکلات کشور با بخشنامه حل نمی‌شوداخبار,اخبار سیاسی,قاسم میرزایی نیکو

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات کشور با دستور و بخشنامه حل نمی‌شود، تمام مدیران استان تهران در نقطه اصلی کشور قرار دارد و وظیفه آن‌ها بسیار سنگین است.

 به گزارش تسنیم، قاسم میرزایی نیکو امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان تهران با اشاره به ضرورت اقدامات اجرایی برای حل مشکلات اظهار داشت: مشکلات کشور با دستور و بخشنامه حل نمی‌شود، تمام مدیران استان تهران در نقطه اصلی کشور قرار دارد و وظیفه آن‌ها بسیار سنگین است.

 

وی خطاب به استاندار تهران افزود: شما هر هفته به یکی از شهرستان‌های استان تهران سرزده و مسائل مشکلات آن‌ها را از نزدیک بررسی می‌کنید، اما باید پای درد دل مدیران نشست و به طور جمعی تصمیم بگیریم تا در مواجه با مسائل کشور چه طور برخورد کنیم.

 

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس با اشاره به ضرورت حل مشکلات تصریح کرد: باید یک جلسه صبح تا عصر خارج از تشریفات شورای برنامه‌ریزی برگزار شود تا همه مدیران مسائل را مطرح و بهتر بتوانیم آن‌ها راحل کنیم.

 

میرزایی نیکو ادامه داد: بخش عمده مشکلات کشور قابل حل است که در این زمینه بخشی که مربوط به سطح ملی است را سعی می‌کنیم از طریق مجلس دنبال کنیم و تغییر و تحولات لازم را ایجاد کنیم.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: مدیران و مسئولان استان تهران باید با همکاری و تشریک مساعی به دنبال راه حل‌های اجرایی و عملیاتی برای مشکلات و مسائل استان باشند تا شرایط به خوبی پیش رود.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------