آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,زنگنه

زنگنه: هیچ مشکلی در این شش سال با آقای روحانی نداشتم/ عقب نشینی نمی‌کنم

زنگنه اظهار داشت: من نمی‌دانم چه کسانی این خبرها را به برخی نمایندگان می‌دهند و بنده خواهش می‌کنم که این نمایندگان منابع خود را تغییر دهند…


علی لاریجانی: سهمیه بندی بنزین باید بدون فشار به مردم و به صورت قانونی انجام شوداخبار,اخبار سیاسی,علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آنچه در مورد بنزین در شبکه‌های اجتماعی بیان می شود، صحیح نیست گفت: امروز در جلسه سران قوا بحثی در این خصوص شد که بنا شد سهمیه بندی به نحوی انجام شود که هم قانون رعایت شود و هم به مردم فشاری نیاید.

به گزارش ایسنا، علی لاریجانی که به مشهد سفر کرده است، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اولین هدف ما از سفر به مشهد زیارت امام رضا(ع) و سلام و ارادت به مردم استان است.

 

وی ادامه داد: در ادامه جلسه شورای اداری استان را داریم که مسایل مربوط به آبادانی استان و مشکلات آن را رسیدگی کنیم. البته قبلا استاندار برنامه های خود را ارایه کرده و حال اینجا مسایل را از نزدیک بررسی خواهیم کرد.

 

لاریجانی تصریح کرد: همچنین فردا سفری به تربت حیدریه خواهیم داشت.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اخبار امروز در خصوص سهمیه بندی بنزین گفت: آنچه در مورد بنزین در شبکه‌های اجتماعی بیان می شود صحیح نیست. امروز در جلسه سران قوا بحثی در این خصوص شد که بنا شد سهمیه بندی به نحوی انجام شود که هم قانون رعایت شود و هم به مردم فشاری نیاید. قانون به این مساله مجوز داده است تا با شرایطی انجام شود.

 


    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------