آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,علی مطهری

علی مطهری به صداوسیما: هنوز منتظرم به قانون تن دهید

علی مطهری با انتقاد از رویکرد صدا و سیما درباره وقتی که قرار بود در اختیار او بگذارد تا از خود در ماجرای خودسوزی یک دختر جوان دفاع کند،…


جعفرزاده ایمن‌آبادی: در ائتلاف نباید گفت فلانی اَخ است/ ناطق‌نوری ضرورتی نمی‌بیند کت بکند و کاندیدای مجلس شوداخبار,اخبار سیاسی,جعفرزاده ایمن‌آبادی

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده مجلس گفت: ممکن است ناطق‌نوری دست به خانه تکانی بزند و مجموعه سیاسی جدیدی را ایجاد کند.
غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده مجلس شورای اسلامی احتمال حضور علی اکبر ناطق نوری در انتخابات مجلس را بعید دانست و گفت: آقای ناطق نوری شخصیتی نیست که به همین سادگی ها احساس تکلیف کند. او تکلیف را در سکوت و هدایت پدرانه جریانات سیاسی می داند بنابراین ضرورتی نمی‌بیند که خودش کُت بکَنَد و نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی شود.

 

وی هم‌چنین احیای شورای هماهنگی نیروهای انقلاب توسط ناطق نوری را بعید دانست و گفت: امکان دارد که آقای ناطق نوری یک خانه تکانی انجام دهد و یک مجموعه دیگری را مدیریت کند.

 

سخنگوی فراکسیون مستقلان در مجلس شورای اسلامی هم چنین درباره ائتلاف کارگزاران با علی لاریجانی گفت: اگر همه جریان‌های اصلاح‌طلبان، اعتدالیون، کارگزاران و جریانات همسو با آنها زیر یک پرچم قرار بگیرند و ائتلاف کنند، بازی برد-برد است و هیچ جریانی نمی‌تواند با این ائتلاف تقابل و رقابت کند. آقایان ناطق، خاتمی و لاریجانی توانایی جمع کردن این جریانات را کنار هم دارند.

 

وی گفت: اگر کارگزاران دنبال ائتلاف و هم افزایی جریان های اثرگذار مورد قبول حاکمیت باشد، بازی برد-برد است اما اگر بخواهند با لج‌بازی کودکانه روی یک مواضعی پافشاری کنند و بگویند «فلانی اَخ است»، وارد بازی باخت-باخت شده اند. الزاما نمی گویم ائتلاف آنها باید با آقای علی لاریجانی باشد بلکه می گویم باید همه طیف های این شکلی باید دور هم جمع شوند. 

 

جعفرزاده با اشاره به استقبال از ناطق نوری در جریان چپ بیشتر گفت: پایداری ها از شکل گیری این ائتلاف وحشت دارند، چون پیروزی‌اش قطعی است. مردم از جریانات چپ نبریدند. در زمان انتخابات با وجود همه تبلیغات مسموم، مردم اهم و فی الاهم می‌کنند. شاید در حوزه معیشت دچار سختی شدند اما از سختی‌های فرهنگی و اجتماعی هم زده شده‌اند. وقتی این دو را در دو کفه ترازو می‌گذارند ناتوانی‌های اقتصادی را نسبت به فشارهای سخت اجتماعی می‌پذیرند.


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------