آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,علی خضریان

ماجرای اشتباه عجیب نماینده اصولگرا در خواندن متن برجام به انگلیسی/ «آنی‌ور ؛ آنی‌تایم» فقط یک اشتباه لفظی نیست

برخی اشتباه‌ها اما اتفاقی نیست. این که نماینده‌ای دو کلمه ساده انگلیسی «anytime & anywhere» را « آنی تایم، آنی وِر» تلفظ می‌کند، نشان…


باهنر: به وحدت حداکثری نمی‌رسیم/ اگر چنین نشود به خودمان باخته‌ایماخبار,اخبار سیاسی,محمدرضا باهنر
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: هدف ما وحدت صد درصدی است البته به صد درصد نمی‌رسیم ولی تلاش می‌کنیم برخلاف اختلاف دیدگاه به وحدت حداکثری برسیم.

به گزارش ایسنا، محمدرضا باهنر در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین که عصر امروز برگزار شد، طی سخنانی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: تمام شخصیت‌های حقیقی و حقوقی که این همه از تجاوز عراق دفاع می‌کردند امروز زبانشان از اقرار به اینکه از صدام حمایت کردند، کوتاه است.

 

وی افزود: امروز این باور برای دشمنان ایجاد شده که اگر دستی به تجاوز به سرزمین‌های ایران دراز شود قطع خواهد شد و نسلی که جنگ و امام را درک نکرده امروز در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی با قدرت و صلابت ایستاده است.

 

باهنر با اشاره به چگونگی حضور اصولگرایان در انتخابات مجلس گفت: هدف ما وحدت صد درصدی است البته به صد درصد نمی‌رسیم ولی در نهایت تلاش می‌کنیم علی رغم اختلاف دیدگاه و ادبیات به وحدت حداکثری برسیم با توجه به فضای سیاسی حاکم بر کشور اگر خدایی نکرده به وحدت حداکثری نرسیم باید بدانیم که به خودمان باخته‌ایم.

 

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با انتقاد از اطمینان برخی اصولگرایان به پیروزی در انتخابات مجلس تصریح کرد: زمانی مجلس اول در حال تمام شدن بود و ثبت نام مجلس دوم آغاز شد بعضی از حوزه‌های انتخابیه غیر از نمایندگان مجلس اول هیچکس تا ساعات پایانی جرأت ثبت نام کردن و رقابت با چهره‌های کاریزمای مجلس اول را نداشت. اما در این دوره حدود 15 هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند که البته امیدواریم همه این افراد شور و انگیزه خدمت داشته باشند.

 

وی ادامه داد: از سوی دیگر عده‌ای در بوق نارضایتی می‌دمند تا سوار بر موج ناامیدی چند رای بیشتر کسب کنند.

 

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در پایان تاکید کرد: اگر شعار ما مبارزه با فساد و تحریم شکنی باشد می‌تواند شعار خوبی برای جریان انقلابی و اصولگرایی برای انتخابات آتی مجلس باشد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------