X

آخرین اخبار سیاسی


ند پرایس ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

ند پرایس: مایل به مشارکت در دیپلماسی هدف‌دار برای پایبندی دوجانبه به برجام هستیم

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا بر تمایل دولت این کشور برای در پیش گرفتن یک رویکرد دیپلماتیک سازنده در راستای احیای پایبندی به توافق هسته ای…

نماینده مجلس: برخی مدیران بانک ها و بیمه ها حقوق های نجومی دریافت می کننداخبار,اخبار سیاسی,حسن لطفی
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اطلاعاتی به دست ما رسیده است که برخی مدیران بانک‌ها و بیمه ها و برخی اعضای هیئت مدیره شرکت های دولتی حقوق های نجومی دریافت می کنند.

حسن لطفی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با تسنیم، با بیان اینکه یکی از مشکلاتی که امروز در حوزه پرداخت حقوق و دستمزدها در کشور داریم عدم راه اندازی سامانه ای برای این منظور است، گفت: نتیجه عدم  راه‌اندازی سامانه دستمزد و حقوق این است که برخی از دستگاه‌های اجرایی حداقل حقوق ها را پرداخت می کنند و برخی از دستگاه ها همچنان حقوق های نجومی پرداخت می کنند.

 

وی با بیان اینکه هیچ ساز و کاری از سوی دولت و مجلس برای پیشگیری از حقوق های نجومی تعریف نشده است، ادامه داد: یک قانون مدیریت خدمات کشوری داریم که در کشور باید حاکم می شد، اما امروز 25 دستگاه اجرایی خودشان را از این قانون مستثنی کرده اند.

 

 نماینده رزن در مجلس با تاکید بر اینکه عدم اجرای قانون نشان می دهد که نه مجلس نظارت خوبی دارد و نه دولت ساز و کار مشخصی برای پرداخت ها دارد، اضافه کرد: برخی از دستگاه ها در ابتدای سال حتی 50 درصد حقوق کارکنان خود را افزایش می‌دهند اما برخی از دستگاه‌ها همان مصوبه که برای افزایش حقوقها در نظر گرفته می شود را اجرایی نمی‌کنند.

 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اعلام اینکه هنوز هم حقوق های نجومی در حال پرداخت شدن است، اظهار داشت: اطلاعاتی به دست ما رسیده است که برخی مدیران  بانک‌ها و بیمه ها و برخی اعضای هیئت مدیره شرکت های دولتی حقوق های نجومی دریافت می کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------