آخرین اخبار سیاسی


نادران,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

انتقادات شدیدالحن نادران از دولت رئیسی/ در جلسه غیرعلنی مجلس چه گذشت؟

در جلسه امروز دولت و مجلس سه تن از اعضای کابینه و چهار نفر از روسای کمیسیون ها، طی سخنانی به بیان دیدگاه دیدگاه و نظرات پرداختند. به گزارش…

پناهیان: اگر وزیر پیشنهادی بهداشت به طب سنتی متعهد نیست، مجلس به او رأی اعتماد ندهدعلیرضا پناهیان،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
علیرضا پناهیان در مراسم سوگواری تاسوعای حسینی با انتقاد از اهمیت ندادن به طب سنتی گفت: من از وزیر پیشنهادی سوال میکنم آیا شما نسبت به طب سنتی متعهد هستید یا نه؟ اگر نیست نمایندگان مجلس به ایشان رای ندهند.

به گزارش انتخاب، علیرضا پناهیان در مراسم سوگواری تاسوعای حسینی با انتقاد از اهمیت ندادن به طب سنتی گفت: اگر وزیر پیشنهادی بهداشت به طب سنتی متعهد نیست، مجلس به او رأی اعتماد ندهد.

 

وی گفت: خدمت وزیر پیشنهادی بهداشت عرض کنم بعضی از اطبا که در طب سنتی کار کردند می گویند یک همگرایی بین اطبا هست که اجازه نمیدهند طب سنتی در کشور رشد کند.

 

پناهیان در ادامه افزود: من از وزیر پیشنهادی سوال میکنم ایا شما نسبت به طب سنتی متعهد هستید یا نه؟ اگر نیست نمایندگان مجلس به ایشان رای ندهند.

 

وی گفت: بسیاری می گویند داروهایمان در نوبت امتحان برای مریضهای کرونایی است و این داروها در بهبود آنها کمک می کند. در کشوری که طب بوعلی دارد، روزی ۵۰۰ نفر دارند از کرونا می میرند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------