آخرین اخبار سیاسی

محدودیت ها در مشهد،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

دبیر ستاد امر به معروف خراسان رضوی: عدم رعایت پوشش اسلامی در عکس پروفایل می‌تواند به اخراج کارمند ختم شود!

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی به تشریح وظایف و برنامه‌های این ستاد پرداخت و از ایجاد مرکز ملی کیفیت به‌ عنوان طرح پایلوت…

پزشکیان: فقر و بیکاری غوغا می‌کند اما نه صدایی از صداوسیما می‌شنویم و نه کسی پیراهنی پاره می‌کندمسعود پزشکیان،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی در گذشته در باب برجام موضع گرفته بودند چرا امروز موضع نمی‌گیرند؟! در حالی که فقر و بیکاری غوغا می کند.

مسعود پزشکیان در خصوص آینده مذاکرات برجام، به جماران گفت: روندی که در پیش گرفتیم بعید میدانم به سرانجام برسد. هر کاری کارشناس مخصوص به خود را دارد و هر فردی که برای مذاکره انتخاب می شود باید تجربه لازم در آن رشته را داشته باشند. کسانی در گذشته در باب برجام موضع گرفته بودند چرا امروز موضع نمی‌گیرند؟! در حالی که فقر و بیکاری غوغا می کند. اما نه صدایی از صداوسیما می‌شنویم و نه کسی پیراهنی پاره می کند. اگر (وضع فعلی) غلط است که ادامه دادنش اشتباه است و باید راه درست را رفت؛ با این راه غلط راه به جایی نخواهیم برد. باید مشکلات مردم حل شود و این حل با وحدت و انسجام صورت می گیرد.

 

وی در خصوص وضع اقتصادی حاکم بر جامعه نیز گفت: من فکر نمی کنم با وضعیت قانون گذاری در مجلس و روندی که در پیش داریم  این وضع به این سادگی قابل حل باشد. اقتصاد یک بازار داخلی است که باید از امنیت و ثبات برخوردار باشد. امروز تصمیمی می گیریم که فردا آن را نقض می کنیم. در قرآن هم آمده است که می‌گوید، «پیمانی که بستی خراب نکن اگر خراب کردی تزلل ایجاد میشود و به عذاب عظیم گرفتار می‌شوی». دنیا امروز یک بازار است و ما نمی‌توانیم از بازار دنیا خود را جدا کنیم.

 

پزشکیان در بخش دیگری از این گفت و گو در خصوص بر هم زدن سخنرانی یادگار امام خمینی در حرم امام، گفت: کاری که تندروها در توهین به سید حسن خمینی می‌کنند نه انسانی، نه اسلامی، نه قانونی است و کسانی هم که از این‌ها دفاع می‌کنند خود را پشت پرده خوب جلوه می‌دهند؛ اگر کسی به مقام معظم رهبری توهین کند چه برخوردی با او می شود؟! به همین نسبت، بی‌احترامی به هر جایگاهی بد است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------