آخرین اخبار سیاسی

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

۸ تیر، روز برگزاری انتخابات / دهم تا چهاردهم خرداد، زمان ثبت نام کاندیداها

جلسه سران قوا برگزار و هشتم تیرماه به عنوان روز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم تعیین شد. به گزارش «انتخاب»؛ در این جلسه که بعد…

محمد مهاجری: آقای رئیسی! لودر خالص سازی از روی شما هم رد می‌شود، می‌گویید نه؟ منتظر بمانیدمحمد مهاجری،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا به رئیس جمهور هشدار داد که خالص سازان به سراغ او هم خواهند رفت.

به گزارش خبرآنلاین، محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا در صفحه شخصی خود در تلگرام خطاب به رئیس جمهور نوشت: هرچند خالص سازی قدمتی چندین ساله دارد، اما به صورت تابلو در انتخابات ۱۴۰۰ خودش را نشان داد و افرادشاخصی را ردصلاحیت کردند که بعضی از آن‌ها به مراتب اصلح از شما بودند. در بین تاییدصلاحیت شده‌ها هم چنین افرادی حضور داشتند، اما بنا به دلایلی که می‌دانید و می‌دانیم، چنان کردند که انگیزه حضور در انتخابات از مردم گرفته شود و در فرایندی کاملا قابل انتظار، جنابعالی بعد از چندسال آرزو و تلاش به پاستور رسیدید.

 

تازه از وقتی رئیس جمهور شدید، دیگ خالص سازی را با طعم جدید بارگذاشتند. حذف مدیران دلسوز و کاربلد از بدنه دولت و صداوسیما شروع شد و حتی به هنرمندان رسید و بعدا به سراغ اساتید شاخص دانشگاه‌ها رفتند. از مدتی قبل هم نهاد‌های مدنی مانند سازمان نظام پزشکی، نظام مهندسی، نظام پرستاری، نظام روانشناسی دچار خالص سازی شد و تغییر۲۰هزار مدیرمدرسه هم به عنوان تازه‌ترین شاهکار در دولت شما به ثبت رسید. برای همه این رفتار‌ها رخت قانون هم دوختند.

 

در تمام این دوسال واندی، همه این کار‌ها یا با تایید شخص شما یا با سکوت رضایت آمیزتان همراه بود.

 

اینک بوی خالص سازی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و شاید خبرگان هم به مشام می‌رسد و جنابعالی کمافی‌السابق کک‌تان نمی‌گزد.

 

اما آقای رئیس‌جمهور! این لودر خالص سازی از نفس نمی‌افتد. نوبت به خیلی‌هایی که الان خودی هستند، هم خواهد رسید و دیری نخواهد پایید که سنگ‌های آسیاب خالص سازان از روی خود شما نیز عبور خواهد کرد. می‌گویید نه؟ منتظر بمانید. آن‌ها برای خیلی خیلی خودی‌ها هم تاریخ‌مصرف تعیین کرده‌اند؛ و چه سخت است روزی که نوبت شما برسد. لا یوم کیومک یا ابراهیم!

 

این نوشتم تا بماند یادگار.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------