آخرین اخبار سیاسی

سعید حجاریان,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

هشدار سعید حجاریان درباره فعالیت گشت ارشاد و افزایش قیمت بنزین، به دولت

سعید حجاریان با انتشار توئیتی از اقدامات دولت سیزدهم در خصوص افزایش قیمت بنزین و اجرای «طرح نور» حجاب انتقاد کرد. به گزارش سایت دیده‌بان…

معاون استاندار فارس: حادثه انفجار خط انتقال گاز خرم بید عملیات خرابکارانه و تروریستی بودانفجار خط انتقال گاز خرم بید،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس با بیان اینکه مردمی ترین نهاد در جمهوری اسلامی شوراها هستند که رای خود را از مردم گرفته است، گفت: اعضای شوراهای اسلامی به دور از اختلاف نظرها برای خدمت به مردم باید هرچه در توان دارند انجام دهند.

به گزارش ایلنا، اسماعیل قزل سفلی در اجلاس شورای اسلامی استان فارس که با حضور رئیس و نمایندگان این شورا امروز در شیراز برگزار شد، حماسه حضور به یادماندنی مردم در راهپیمایی بهمن را ارج نهاد و گفت: این حضور شامل پیام به دشمنان خارجی بود که مردم ما در صحنه های پرشور انقلاب همواره هوشیارانه حضور دارند.  

 

وی افزود: بامداد دیروز شاهد عملیات خرابکارانه تروریستی در حوالی خرم بید فارس بودیم؛ خوشبختانه این اقدام در فارس هیچ تلفات جانی نداشت و بلافاصله بعد از حادثه نیروها وارد عمل شده و در روند گاز رسانی خللی ایجاد نشد.

 

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس تصریح کرد: دشمن می خواهد با این کار به مردم و زندگی مردم آسیب بزند؛ دشمن با موجودیت نظام اسلامی مشکل دارند، نظام ما ۴۵ سال قبل به نظام سلطه نه گفته و پیشرفت کرده، استقلال سیاسی به دست آورده، عزت به دست آورده ایم، رشد علمی قابل توجه داشته ایم که همه این ها برای دشمن تحمل کردنی نیست؛ دشمن از کشوری که مستقل شود هراس دارد.

 

قزل سفلی گفت: روح جمهوری اسلامی ایران در هر نقطه از دنیا مقابل استکبار جهانی ایستاده است و این موضوعی است که دشمن به آن اعتراف کرده است؛ اگر ما یک قدم عقب برویم، دشمن ۱۰ قدم جلو می آید مثل همان موضوعی که در برجام شاهد آن بودیم.

 

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس مردمی ترین نهاد در جمهوری اسلامی را شورا دانست و بیان کرد: شوراهای اسلامی شهر و روستا نماد مدیریت شهر و روستاست در کمتر جایی وجود دارد که اختلاف بین شورای شهر و شهردار وجود نداشته باشد، اما باید بدانیم ما نمایندگان مردم هستیم و برای خدمت به آنها تمام تلاش خود را داشته باشیم.

 

قزل سفلی ادامه داد: در بین اعضای شورا هم متاسفانه در برخی شهرستان ها وحدت وجود ندارد؛ فلسفه تشکیل شوراها حکمرانی مردمی است و مطالبه گری از مسئولان برای مرتفع کردن مشکلات مردم است. 

 

وی اضافه کرد: البته تلاش های اعضای شوراهای شهر و روستا را نمی توانیم نادیده بگیریم؛ چراکه موجب نظم و امنیت و پیشرفت شهرها و روستاها شده، در نظام اسلامی و شورای اسلامی بر این باوریم که هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست.

 

قزل سفلی تصریح کرد: امروز شاهد رشد قابل توجه گروه های جهادی هستیم و مردم ما مسابقه خدمت رسانی در حوادث و بحران ها دارند.

 

وی همچنین گفت: امروز نظام به نقش آفرینی شوراهای اسلامی نیاز دارد و شان مدیران و نمایندگان ما خدمت به مردم است و باید با کنار گذاشتن اختلافات به خدمت بیشتر به مردم بپردازیم؛ شوراهای اسلامی خانه مردم هستند و وحدت شوراهای اسلامی رمز موفقیت است.

 

وی در خصوص انتخابات هم عنوان کرد: هر فردی در انتخابات رای آورد نماینده مردم است و مشارکت مردم برای ما اهمیت ویژه دارد؛ دشمن در فضای مجازی با استراتژی سکوت و امپراتوری رسانه با درج اخبار انتخاباتی مقابله می کند.

 

قزل سفلی در این نشست همچنین به این نکته اشاره کرد که عملیات اجرایی برای انتقال آب خلیج فارس به استان فارس در ۱۰ نقطه در جریان است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------