آخرین اخبار سیاسی

عطریانفر،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

واکنش عطریانفر به احتمال معاون اولی کرباسچی در دولت پزشکیان

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: بدون دعوت به دولت نخواهیم رفت مگر اینکه از طرف آقای پزشکیان مطالبه‌ای صورت بگیرد. به گزارش…

عباس عبدی: به نظر می‌رسد که پس از ۱۳۶۰، این اولین دوره‌ای است که روحانیون خود را به‌کلی از انتخابات کنار کشیده‌اند‌عباس عبدی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
یک فعال سیاسی به ثبت‌نام پر حاشیه چند روز اخیر انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان داد.

به گزارش انتخاب، عباس عبدی در شبکه اجتماعی «ایکس» نوشت: گرچه هنوز تایید صلاحیت‌شدگان اعلام نشده، به نظر می‌رسد که پس از ۱۳۶۰ این اولین دوره‌ای است که روحانیون خود را بکلی از این حوزه کنار کشیده‌اند‌. 

 

در حالی که در این مدت در اغلب پستهای مهم حضور داشتند، ولی ظاهرا روحانیون بزرگ شده در این ساختار، برای رای آوری خود شانسی قائل نیستند.

 

همتی: ‏امروز، مهمترین مأموریت رئیس جمهور متوقف کردن ⁧ فساد ⁩و ⁧رانت‌های ⁩ گسترده‌ای است که عده‌ای را هر روز فربه‌تر و توزیع درآمد را به نقطه بحرانی رسانده

عبدالناصر همتی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری در توئیتی مهمترین مأموریت رئیس جمهور  را متوقف کردن ⁧ فساد ⁩و ⁧رانت های ⁩ گسترده دانست.

 

وی در این باره نوشت: امروز، اقتصاد مسئله اول کشور است.  ‏تنها با یک تیم⁧ کارآمد ⁩و نیز با استفاده از تمامی یافته های ⁧ علم اقتصاد ⁩می توان شرایط اقتصادی را بهبود بخشید.

 

‏امروز، مهمترین مأموریت رئیس جمهور متوقف کردن ⁧ فساد ⁩و ⁧رانت های ⁩ گسترده ای است که عده‌ای را هر روز فربه‌تر و توزیع درآمد را به نقطه‌ بحرانی رسانده است.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------