استاندار تهران: تجمعات دیشب تهران کار مردم عادی نیست | روایت فارس از تجمع اعتراضی در رشت، اصفهان، کردستان و کرجتجمعات اعتراضی ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
استاندار تهران گفت: عناصر اصلی هسته‌های اولیه تجمعات شب گذشته تهران کاملا سازماندهی شده به دنبال ایجاد اغتشاش بودند.

 به گزارش ایسنا، محسن منصوری در صفحه توییتر خود شب گذشته نوشت: " عناصر اصلی هسته‌های اولیه تجمعات امشب تهران کاملا سازماندهی شده، آموزش دیده و با برنامه به دنبال ایجاد اغتشاش در تهران بودند.

 

آتش زدن پرچم، ریختن گازوئیل در معابر، پرتاب سنگ، حمله به پلیس، آتش زدن موتور و سطل زباله، تخریب اموال عمومی و ... کار مردم عادی نیست."

 

تجمعات اعتراضی ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

روایت فارس از تجمع اعتراضی در رشت، اصفهان، کردستان و کرج

در چند شهر استان کردستان روز گذشته تجمعات اعتراضی به جان باختن مهسا امینی شکل گرفت.

 

خبرگزاری فارس اعتراضات در واکنش به فوت مهسا امینی را پوشش داد. 

 

فارس نوشت: عصر دیروز در چندشهر کردستان تجمعاتی در اعتراض به جان باختن مهسا امینی برگزار شد، با ورود نیروی انتظامی این تجمعات به پایان رسید. همچنین پلیس در سنندج، دیوان‌دره، سقز و کامیاران برخی از لیدر‌های اعتراضات را دستگیر کرد.

 

در چند شهر استان کردستان روز گذشته تجمعات اعتراضی به جان باختن مهسا امینی شکل گرفت.

 

سنندج که از صبح روزگذشته شاهد تعطیلی برخی از مغازه‌ها بود در ساعات پایانی روز شاهد تجمعاتی پراکنده در مناطق حاشیه‌ای شهر نظیر خیابان حسن آباد و شریف آباد بود. در جریان این تجمعات برخی از معترضین به سمت ماشین‌های پلیس سنگ‌پرانی کردند که منجر به شکسته شدن شیشه ماشین‌های پلیس و خودرو‌های مردم شد.

 

تجمعات اعتراضی ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

جمعیت تجمعات روز دوشنبه در سنندج نسبت به دیروز کاهش یافته بود.

 

دیوان‌دره شاهد تجمع اعتراضی شماری از جوانان معترض در خیابان اصلی خود بود. معترضان هم شیشه بانک و مغازه‌ها را شکستند و چند سطل زباله را به آتش کشیدند و به اموال عمومی خساراتی وارد کردند. خبرنگار فارس در این شهر از احتمال زخمی شدن چند نفر در این درگیری‌ها خبر می‌دهد.

 

در کامیاران نیز از عصر دیروز از میدان امام شاه حسینی تا جاده پالنگان تجمعی اعتراضی شکل گرفت که معترضان لامپ‌های تزئینی و سطل‌های زباله شهر را تخریب کردند.

 

در مریوان نیز تجمعی اعتراضی از میدان سرباز شروع شد. معترضین با آتش زدن سطل زباله خیابان‌ها را بستند.

 

در سقز، معترضان از خیابان جمهوری به سمت مسجد جامع شهر و از پل هوایی سقز به سمت میدان ۲۲ بهمن تجمع و حرکت کردند.

 

گروهک کومله با صدور بیانیه‌ای از اعتراضات حمایت کرد، برخی افراد حاضر در تجمعات از نماد‌های گروهک‌های ضد انقلاب در اعتراضات استفاده کردند.

 

در رشت، مشهد، اصفهان و گوهردشت کرج نیز گزارشاتی از تجمع مخابره شده است.

 

در چند شهر تجمعات با ورود نیرو‌های پلیس پایان یافت. در برخی شهر‌ها پلیس مجبور به استفاده از گاز اشک‌آور شد. هم‌اکنون همه تجمعات به پایان رسیده است. پلیس در سنندج، دیوان‌دره، سقز و کامیاران برخی از لیدر‌های اعتراضات را دستگیر کرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022