آخرین اخبار سیاسی

وزیر ارتباطات,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

وزیر ارتباطات: دلیل اختلال اینترنت در هفته گذشته، حمله سایبری بود

عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در پی اختلال ۱۰ دقیقه‌ای هفته گذشته در اینترنت، بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که یک حمله…

کسانی که تحریم را نعمت می‌دانند یا حقوق‌بگیر دولت اند یا کاسب تحریم  تحریم ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
روزنامه اطلاعات تاکید کرد کسانی که مدعی‌اند تحریم برای کشور نعمت است یا حقوق‌بگیر دولت هستند یا از تحریم‌ها نفع می‌برند. 

اقتصاد ایران بدون رفع تحریم‌ها هیچ چشم‌اندازی ندارد. کسانی که مدعی هستند تحریم برای ما نعمت است یا حقوق بگیر دولت هستند یا از تحریم‌ها در کسب و کار خود نفع می‌برند. دولت ایران باید برای مذاکره به منظور رفع تحریم‌ها اراده واقعی و برنامه عملی داشته باشد. چند ضعف اساسی در شکل و محتوای مذاکرات دیده می‌شود. ما با آمریکا به صورت مستقیم مذاکره نکردیم و منتظر شدیم تا دیگران از جانب ما برای آمریکا پیغام ببرند.

 

به گزارش اطلاعات، این روش مذاکره آسیب‌هایی دارد: اول اینکه زمان را به تأخیر می‌اندازد و دیگر اینکه ممکن است پیام به درستی منتقل نشود. اما در مذاکرات رودر رو حتی درصورت نپذیرفتن یک پیشنهاد ممکن است بلافاصله پیشنهادهای سازنده دیگری مطرح شود که به توزیع و بازتوزیع متعادل اختیارات و تعهدات طرفین بازی منجر شود. در باب لزوم اخذ تضمین از آمریکا هم ملاحظات و تاملاتی وجود دارد.

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022