آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,ابوذر ابراهیمی

بوسه مسئول ایرانی بر پرچم کشور ترکمنستان +عکس

یک فعال رسانه‌ای در صفحه شخصی خود در توئیتر درباره بوسه زدن ابوذر ابراهیمی رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به پرچم ترکمنستان، نوشت: روز…


آخرین اقدامات انجام شده از سوی سازمان انرژی اتمی هفته آخر خردادماه اعلام می‌شود اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,انرژی اتمی
آخرین اقدامات انجام شده از سوی سازمان انرژی اتمی در زمینه توقف برخی تعهدات برجامی، بزودی به رسانه‌های گروهی گزارش می‌شود.

به گزارش ایلنا، یک مقام مطلع در سازمان انرژی اتمی اعلام کرد: در برنامه بازدید نمایندگان رسانه‌های گروهی از ️تاسیسات آب سنگین اراک آخرین اقدامات انجام شده از سوی سازمان انرژی اتمی برای اجرای تصمیمات شورای عالی امنیت ملی گزارش خواهد شد.

 

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده بازدید نمایندگان رسانه‌های گروهی از تاسیسات آب سنگین اراک هفته آخر خردادماه انجام می‌شود.

 

 اولین برنامه بازدید نمایندگان رسانه‌های گروهی برای ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در زمینه افزایش روند تولید اورانیوم غنی شده در تاسیسات نطنز روز ۳۰ اردیبهشت ماه از سوی سازمان انرژی اتمی برگزار شد.

 

توقف تعهدات مربوط به سقف تولید اورانیوم غنی شده و همچنین تولید بدون محدودیت آب سنگین در تاسیسات اراک، برنامه‌هایی است که در دوره ۶۰ روزه مربوط به گام اول اقدامات متقابل در برابر خروج آمریکا از برجام دنبال می شود.

 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------