آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,روحانی

روحانی: واکسیناسیون با ورود نخستین محموله خریداری شده آغاز می‌شود

رییس جمهوری تاکید کرد: دولت مصمم است ظرف هفته‌های آینده و با ورود اولین محموله واکسن خریداری شده، عملیات واکسیناسیون را در کشور مطابق جدول…


دومین جلسه مجازی مجلس/ اعتراض نمایندگان به عدم تعطیلی نیمه اول فروردین اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , مجلس
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه مجازی مجلس از اعتراض نمایندگان نسبت به عدم تعطیلی نیمه اول فروردین خبر داد. 

 طیبه سیاوشی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: دومین جلسه مجازی مجلس صبح امروز (سه‌شنبه ۵ فروردین) با وجود حضور حدود ۸۰ نفر از نمایندگان برگزار شد و در این جلسه نحوه برگزاری جلسات علنی مجلس مورد بررسی قرار گرفت؛ یک پیشنهاد این بود که نمایندگان در صحن علنی به صورت پراکنده و حتی در جایگاه تماشاچیان بنشینند. به هر حال در دنیا تجمع بیش از ۱۵۰ نفر ممنوع است در حالیکه ما حدود ۲۹۰ نفر هستیم. همچنین آقای نعمتی نیز پیشنهاد داد که جلسه مجلس در سالن اجلاس سران برگزار شود.

 

وی با بیان اینکه «براساس رای‌گیری انجام شده قرار است فعلاً صحن مجازی ادامه یابد»، افزود: موضوع دیگر درباره مباحث اقتصادی و شرایط اقتصادی زمان کرونا بود و همچنین نمایندگان اعتراضاتی را در مورد این داشتند که باید خود قرنطینگی رعایت می‌شد و حداقل نیمه اول فروردین به طور کامل تعطیل اعلام شد. همه معترض بودند که چرا دولت این کار را انجام نداد؟.

 

سیاوشی اضافه کرد: در این جلسه موضوع جهش تولید نیز مطرح شد که چطور درباره آن تصمیم‌گیری شود. من هم در تذکری اعتراض کردم که نامه‌ای که ما درباره خودقرنطینگی زدیم و خواستیم اختیار بیشتر به استانها داده شود چرا در صدا و سیما منعکس نشده و رئیس جمهور به آن ترتیب اثر نداده است.

 

به گفته این نماینده مجلس، دومین جلسه مجازی مجلس از ساعت ٩و ۴۵ دقیقه تا ١١ و نیم ادامه داشته است.

 

اولین جلسه مجازی مجلس در تاریخ سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ برگزار شد.

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------