آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,سعید مرتضوی

در دادگاه امروز مرتضوی و روح الامینی چه گذشت؟

وكیل روح الامینی درباره جزئیات دادگاه امروز موکل خود و سعید مرتضوی توضیحاتی داد. به گزارش باشگاه خبرنکاران، میر مجید طاهری وكیل روح الامینی…


دفتر رئیس شورای شهر: محسن هاشمی برنامه ای برای کاندیداتوری در ۱۴۰۰ ندارد اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,محسن هاشمی
دفتر محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران در واکنش به شایعات مروبط به حضور در انتخابات ریاست جمهوری: همانگونه که رییس شورای شهر تهران در مصاحبه های متعدد تصریح نموده اند، ایشان برنامه یا بنایی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ندارند. 

دفتر محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران به شایعات مروبط به حضور در انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان داد.

 

با توجه به گمانه زنی ها و شایعات مطرح شده در فضای مجازی و مطبوعات در رابطه با کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، به اطلاع می رساند:

 

همانگونه که رییس شورای شهر تهران در مصاحبه های متعدد تصریح نموده اند، ایشان برنامه یا بنایی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ندارند.

 

امیری‌فر: شک ندارم احمدی نژاد کاندیدای انتخابات ۱۴۰۰ می‌شود، آنهم همراه با غلامحسین الهام / الهام تنها چهره نزدیک به احمدی‌نژاد است که احتمال تائید صلاحیتش وجود دارد

 

طرح اینگونه احتمالات اثر مثبتی بر شرایط امروز جامعه که سخت درگیر مشکلاتی نظیر بیماری کرونا، مسائل اقتصادی – اجتماعی و تحریمهای ظالمانه است، ندارد.

 

مناسب تر است که توجه و تمرکز مسئولان ورسانه ها بجای پرداختن به گمانه زنی ها وشایعات بی اساس به بهبود خدمت رسانی و انجام وظایف خویش معطوف گردد. 

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------