آخرین اخبار سیاسی


امیرحسین بانکی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

مخالفت شورای نگهبان با تشکیل شورای فقهی سقط در طرح جوانی جمعیت

رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت مجلس شورای اسلامی گفت: شورای نگهبان برخی ایرادات فقهی به بندهای مربوط به سقط و غربالگری در طرح جوانی…

روزنامه حمهوری اسلامی: شیخ هم تمام شد و رفت، آن دنبه را گربه بردروزنامه حمهوری اسلامی در یادداشتی معنادار و پرکنایه به پایان عمر ریاست جمهوری حسن روحانی واکنش نشان داده.

 

 حسن روحانی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

 

این روزنامه نوشت:

* شیخ حسن روحانی هم به پایان خط رسید! کسی که هرجا مشکلی پیش می‌آمد به گردنش می‌انداختیم. ترامپ از برجام خارج شد گردن شیخ انداختیم.

 

* بنزین گران شد و آن اتفاقات افتاد گردن شیخ انداختیم. گرانی، دلار، بورس، زلزله، سیل، خشکسالی، عدم مشارکت مردم در انتخابات، کرونا، قطع برق هرچه شد و نشد گردن شیخ بود!

 

* شیخ تمام شد و رفت و یادم آمد که در قدیم چلوکباب خوردن از آن مفاخر بود و اینکه آنقدر چرب باشد که سبیل خورنده هم چرب شود و دیگران بفهمند که از کره چلوکباب است!

 

* بزرگ‌زاده‌ای آبرومند به فقر و تنگدستی افتاده بود، برای اینکه کسی پی به احوالش نبرد هر روز سبیل خود را با تکه دنبه‌ای چرب می‌کرد. تا اینکه یک روز عصر که سر گذر با رفقایش نشسته بود و سبیل چرب کرده‌اش را تاب می‌داد و از کیفیت کره چلوکباب ظهر صحبت می‌کرد، پسر کوچکش دوان دوان و ناراحت از راه رسید و گفت: بابا بدو، اون دنبه‌ای رو که هر روز باهاش سبیلت را چرب می‌کردی گربه خورد.

 

* اکنون، ‌ای سیاستمدارانِ پشت صحنه و روی صحنه! آن دنبه را گربه خورد، دنبال فرد دیگری باشید که مشکلات را گردنش بیندازید، البته اگر مردم سبیل چرب کرده شما را باور کنند!

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------