پرفروش‌ترین کتاب‌ها برای یادگیری زبان انگلیسیبرای اینکه در مورد بهترین کتاب آموزش انگلیسی صحبت کنیم باید چند مسئله اصلی توجه داشته باشیم. البته تعدادی از مجموعه کتابهای آموزش زبان انگلیسی توانسته‌اند خود را در زمره‌ی بهترین آثار تثبیت کنند؛ ولی نباید فراموش کرد کتاب خوب را باید براساس سطح، سن، روش یادگیری و هدف‌گذاری زبان‌آموز تعیین کرد.

 

آیا شما می خواهید برای تحصیل زبان یاد بگیرید یا صرفا برای یک سفر توریستی؟ یا برای آزمون های پیشرفته تری همچون تافل و آیلتس آماده شوید؟

 

فهرست بهترین و پرفروش ترین کتاب های آموزش انگلیسی

پرفروش‌ترین کتاب‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی,معرفی پرفروش‌ترین کتاب‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی,آشنایی با پرفروش‌ترین کتاب‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی

کتاب امریکن انگلیش فایل از بهترین کتابهای آموزش زبان انگلیسی

 

کتاب امریکن انگلیش فایل

یکی از بهترین کتاب‌هایی که برای آموزش زبان انگلیسی لهجه آمریکایی انتشار یافته، مجموعه کتاب های American English File می‌باشد که توسط انتشارات مشهور و معتبر Oxford و در شش سطح منتشر گشته است. این مجموعه، پس از انتشار اولیه، به موفقیت بزرگی دست یافت و در بسیاری از آموزشگاه‌‌های جهان مورد تدریس قرار گرفت و به همین دلیل، طولی نکشید که این مجموعه ویرایش یافت.

 

در آغاز هر درس، مهارت شنیداری و گفتاری (Listening and Speaking) به وسیله یک گفتگوی حقیقی آموزش داده شده است. همچنین واژگان (Vocabulary) مهم مکالمه، به همراه مکات دستور زبانی (Grammar) مورد برسی قرار گرفته و سپس، فعالیت‌هایی برای یادگیری و درک بهتر ارائه شده‌اند. همچنین در بخش‌های دیگر دو مهارت خوانداری و نوشتاری (Reading and Reading) مورد آموزش و سپس سنجش قرار گرفته‌اند. در پایان هر دو درس، یک بخش مروری Review آورده شده که افراد مباحث دو درس را مرور و یادآوری کنند. در کنار این کتاب، یک کتاب کار و تمرین (Workbook) قرار دارد که مملو از تمرینات و پرسش‌های متنوع مانند سوالات چندگزینه‌ای، جای‌خالی، وصل کردن واژگان به عبارات مربوطه، جدول کلمات و پرسش‌های متنوع فراوان می‌باشد.

 

مجموعه کتابهای آموزش زبان انگلیسی,فهرست بهترین و پرفروش ترین کتاب های آموزش انگلیسی,بهترین و پرفروش ترین کتاب های آموزش انگلیسی

کتاب فور کرنرز یکی از کتاب های آموزش زبان انگلیسی

 

کتاب فور کرنرز

 Four Corners که با هدف بهبود و تقویت مکالمه و گفتگوی سالم و موثر، توسط انتشارات محبوب و معتبر کامریج (Cambridge) انتشار یافته است. از آن‌جایی که هدف اصلی این مجموعه، مکالمه و گفتگو است.

 

این کتاب هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی مهارت شنیداری (Listening)، گفتاری (Speaking)، خوانداری (Reading) و نوشتاری (Writing) را پوشش داده است. این مجموعه از اولین سال‌های انتشار طرفدارات زیادی پیدا کرد و برای سال‌های متمادی در آموزشگاه‌های زبان انگلیسی برای آموزش زبان در رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان مورد استفاده قرار گرفته است.

 

هر جلد کتاب Four Corners  از دوازده درس تشکیل شده و هر درس، ویژگی‌ها و بخش‌هایی دارد که هرکدام را به اختصار توضیح خواهیم داد: هر درس با یک (Warm-up) آغاز شده که در آن، افراد به وسیله چند تصویر و پرسش‌، با کلیات درس آشنا شوند. همچنین افراد در همین بخش، با نقشه کلی درس و مطالبی که قرار است در این درس بیاموزند، آشنا خواهند شد.

 

در قسمت بعدی، افراد واژگان درس را فرا می‌گیرند و لازم است افراد چندین بار به فایل صوتی این واژگان را گوش دهند و سپس آن‌ها را تکرار کنند. پس از واژگان، قواعد و نکات دستوری آموزش داده شده‌اند. قسمت بعدی، مهارت شنیداری و گفتاری را آموزش داده است. در این بخش، شیوه پرسش و پاسخ به خوبی ارائه شده‌اند.

 

فروشگاه اینترنتی کتابانه,اقدام به خرید کتاب آموزش زبان انگلیسی,خرید کتاب آموزش زبان انگلیسی

کتاب تاچ استون از پروفروش ترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی

 

کتاب تاچ استون

مجموعه کتاب های TouchStone، یک مجموعه آموزشی قوی برای آموزش جوانان و بزرگسالان است که پس از تحقیقات دانشگاه کمبریج به چاپ رسیده است. تاچستون (TouchStone) یک مجموعه کاملا نوآورانه است که با سبک تدریسی مختص خود نه تنها مانع از خسته شدن زبان‌آموز نسبت به یادگیری زبان می‌شود حتی کاملا او را به سمت این کتاب جذب می‌کند.

 

آموزش مطالب این کتاب برگرفته از مکالمات روزمره، روزنامه‌ها و کتاب‌ها می باشد، از این رو جدا از آموزش زبان انگلیسی، اطلاعات زیادی در زمینه‌های مختلف از طرف این مجموعه در اختیار زبان‌آموزان قرار داده می‌شود.

 

بر اساس تحقیقاتی که بر تالیف این کتاب شده یک برنامه‌ریزی دقیق برای آموزش زبان انگلیسی ارائه گردیده که باعث افزایش مهارت های دستور زبان (Grammar)، خواندن (Reading)، شنیدن (Listening)، نوشتن (Writing) و گفتار(Speaking) می‌شود. همچنین با آوردن لغات جدید زیادی در داخل متن دایره لغات (Vocabulary) زبان آموزان نیز تقویت می شود. این مجموعه برای آموزش در آموزشگاه ها طراحی گردیده است.

 

هر جلد کتاب تاچستون (TouchStone) شامل 12 درس در موضوعات مختلف می باشد. هر درس کتاب شامل 10 صفحه می باشد که معمولا با ارائه یک مکالمه یا قسمت‌های از متن کتاب و روزنامه آغاز می شود و در قسمت های بعدی درس نکات مهم و تمرینات کاربردی برای یادگیری بهتر تدوین شده اند. در پایان هر درس به اصطلاح خود کتاب یک دفتر لغت (Vocabulary Notebook) تعبیه شده تا هم جایی برای تمرین زبان آموز و هم معرفی لغات جدید باشد. در پایان هر 3 درس نیز مروری بر دروس گذشته قرار داده شده تا یادگیری زبان آموزان را تثبیت کند.

 

یک کتاب کار (WorkBook) نیز همراه کتاب می باشد که هر درس آن شامل 8 صفحه تمرین است. این تمرینات کاملا فکری و چالش برانگیز بوده، به طوریکه زبان آموز را به تکاپو وا می دارد. این تمرینات در قالب: جدول، بازی فکری، جای خالی، چهار گزینه ای، جای خالی و … می باشد. زبان آموز با حل این تمرینات تا اندازه قابل توجهی سطح خود را افزایش می دهد و همچنین از فراموش شدن مطالب کاملا جلوگیری می کند.

 

کتاب تاپ ناچ

مجموعه Top Notch (تاپ ناچ) یکی از بهترین و محبوب ترین دوره هایی است که جهت آموزش زبان انگلیسی آمریکایی برای بزرگسالان از آن استفاده می شود. مجموعه Top Notch مجموعه ای شش سطحی – چهار سطح Top Notch و دو سطح Summit – که در ایران تعداد زیادی از موسسات و آموزشگاه های زیادی از آن استفاده می کنند. مولفان مجموعه حاضر (انتشارات پیرسون) اعلام کردند که بیش از 3 میلیون نفر در سرتاسر جهان زبان انگلیسی را با استفاده از این مجموعه یاد گرفته اند.

 

به جزء سطح اول این مجموعه – یعنی Top Notch Fundamentals – که دارای 14 درس می باشد سایر کتاب های این مجموعه هر کدام 10 درس دارند. یکی از نقاط قوت این مجموعه های این است که هم Top Notch و هم Summit به تمامی مهارت های چهارگانه (یعنی مهارت های شنیداری، گفتاری، درک مطلب و نوشتاری) می پردازند.

 

کتاب Viewpoint

Viewpoint یک مجموعه دو سطحی است که زبان‌آموزان را با زبان انگلیسی آشنا می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا زبان را تا سطح پیشرفته فراگیرند. این کتاب بسیار جذاب است زیرا زبان‌آموز می‌تواند با استفاده از ایده‌های جالب آن زمان صحبت کردن خود را در کلاس افزایش دهد.

 

 Viewpoint یک دوره مبتنی بر corpus است و این به این معنی است که این کتاب پس از بررسی و مشاهده زبان انگلیسی واقعی در جوامع بعد از مدتی طولانی نوشته شده. به همین دلیل است که می‌توانید اطمینان حاصل کنید که زبان مورد استفاده در این کتاب، هر روز توسط مردم بومی و همچنین بسیاری از انگلیسی زبانان دیگر در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

هر کتاب از این سری دو کتابی شامل 12 یونیت می باشد که موضوعات متنوعی در تمامی مهارت ها را به زبان آموز آموزش خواهد داد. براساس تحقیقات و بررسی های صورت گرفته از سوی دانشگاه کمبریج تاچ استون و ویوپوینت تا حد امکان زبان انگلیسی واقعی در زندگی روزمره را آموزش می دهد. در این پست کتاب های دانش آموز، کتاب کار، فایل های صوتی و ویدیویی مجموعه Viewpoint 1,2 برای دانلود رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

 

خرید اینترنتی کتاب زبان انگلیسی با تخفیف‎ از کتابانه

برای خرید انواع کتاب های آموزش زبان با تخفیف به فروشگاه اینترنتی کتابانه مراجعه کنید و در میان کتابهای متنوع این فروشگاه با بررسی قیمت محصولات مورد نظر خود اقدام به خرید کتاب آموزش زبان انگلیسی کنید.

 

در کتابانه علاوه بر کتابهای آموزش زبان، کتابهای کودک و نوجوان، بزرگسال، کمک درسی، کنکوری و دانشگاه در دسترس شنا هستند.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------